Info o Transformace české ekonomiky 1989-2004 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Transformace české ekonomiky 1989-2004 Ekonomie, ekonomika C.H.BECK

Popis produktu: Kniha Transformace české ekonomiky 1989-2004:Publikace přináší ucelený pohled na problematiku ekonomické transformace. Analyzuje vývoj procesů transformace české ekonomiky od centrálního plánování k ekonomice volného trhu, a to z různých pohledů. Zabývá se hlavními diskutovanými tématy a přináší také komplexní hodnocení daného vývojového období. Mezi základní kapitoly patří ? rozbor transformačních kroků a následné hospodářské politiky, privatizace (změna vlastnických vztahů), vývoj bankovního sektoru a institucí a analýza dosažených hospodářských výsledků.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Transformace české ekonomiky 1989-2004, dnes za výhodnou cenu 720 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Ekonomie, ekonomika.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Ekonomie, ekonomika C.H.BECK, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Transformace české ekonomiky 1989-2004

Martin
Recenze Transformace české ekonomiky 1989-2004: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce C.H.BECK. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky C.H.BECK kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Transformace české ekonomiky 1989-2004 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Transformace české ekonomiky 1989-2004: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Transformace české ekonomiky 1989-2004 C.H.BECK

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Transformace české ekonomiky 1989-2004 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro C.H.BECK, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 720 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Transformace české ekonomiky 1989-2004:
- populární dodavatel a výrobce C.H.BECK
- číslo EAN 9788071799221
- produkt je v kategorii Ekonomie, ekonomika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Transformace české ekonomiky 1989-2004 Ekonomie, ekonomika
Výhodná cena
720 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Ekonomie, ekonomika C.H.BECK

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Ekonomie, ekonomika C.H.BECK

Informace k produktu

Pokud k produktu (Transformace české ekonomiky 1989-2004) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (C.H.BECK), manuály, či podrobné složení k produktu 9788071799221 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.