Info o TOPP Nádherné šperky z papíru: Stáčené, skládané i motané recenze, hodnocení a parametry

Informace: TOPP Nádherné šperky z papíru: Stáčené, skládané i motané Levné elektro Bookmedia

Popis produktu: Kniha TOPP Nádherné šperky z papíru: Stáčené, skládané i motané:Měkký papír, dárkový balicí papír nebo včerejší noviny – s touto knihou nebude před vámi zaručeně v bezpečí žádný papír. V kombinaci s několika málo dalšími materiály si z něj vyrobíte různými technikami úžasné šperky. Papíry stačí poskládat, smotat nebo stočit do pevných papírových korálků. Díky fotografiím, nákresům skládání, podrobným návodům a četným radám a trikům se vám jejich výroba určitě podaří.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt TOPP Nádherné šperky z papíru: Stáčené, skládané i motané, dnes za výhodnou cenu 99 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro Bookmedia, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na TOPP Nádherné šperky z papíru: Stáčené, skládané i motané

Martin
Recenze TOPP Nádherné šperky z papíru: Stáčené, skládané i motané: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Bookmedia. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Bookmedia kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze TOPP Nádherné šperky z papíru: Stáčené, skládané i motané a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu TOPP Nádherné šperky z papíru: Stáčené, skládané i motané: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti TOPP Nádherné šperky z papíru: Stáčené, skládané i motané Bookmedia

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace TOPP Nádherné šperky z papíru: Stáčené, skládané i motané a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Bookmedia, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 99 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku TOPP Nádherné šperky z papíru: Stáčené, skládané i motané:
- populární dodavatel a výrobce Bookmedia
- číslo EAN 9788088036029
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

TOPP Nádherné šperky z papíru: Stáčené, skládané i motané Levné elektro
Výhodná cena
99 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro Bookmedia

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro Bookmedia

Informace k produktu

Pokud k produktu (TOPP Nádherné šperky z papíru: Stáčené, skládané i motané) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Bookmedia), manuály, či podrobné složení k produktu 9788088036029 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.