Info o To je ale síla!: Vratˇme fyzice její kouzlo recenze, hodnocení a parametry

Informace: To je ale síla!: Vratˇme fyzice její kouzlo Příručky a návody SLOVART

Popis produktu: Kniha To je ale síla!: Vratˇme fyzice její kouzlo:Vydej se s Richardem Hammondem na vzrušující výlet až ke hranicím času a prostoru, na výlet, který je doslova nabit energií a jenž ti odhalí, co dělá život životem, hmotu hmotou a vesmír vesmírem. Zjistíš pak, že fyzika je vlastně o všem. ANO, O VŠEM!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt To je ale síla!: Vratˇme fyzice její kouzlo, dnes za výhodnou cenu 194 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Příručky a návody.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Příručky a návody SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na To je ale síla!: Vratˇme fyzice její kouzlo

Martin
Recenze To je ale síla!: Vratˇme fyzice její kouzlo: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze To je ale síla!: Vratˇme fyzice její kouzlo a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu To je ale síla!: Vratˇme fyzice její kouzlo: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti To je ale síla!: Vratˇme fyzice její kouzlo SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace To je ale síla!: Vratˇme fyzice její kouzlo a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 194 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku To je ale síla!: Vratˇme fyzice její kouzlo:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788072099047
- produkt je v kategorii Příručky a návody


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

To je ale síla!: Vratˇme fyzice její kouzlo Příručky a návody
Výhodná cena
194 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Příručky a návody SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Příručky a návody SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (To je ale síla!: Vratˇme fyzice její kouzlo) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788072099047 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Příručky a návody - Zobrazit více produktů