Info o The Woman Who Stole My Life recenze, hodnocení a parametry

Informace: The Woman Who Stole My Life Romány Penguin Books Ltd (UK)

Popis produktu: Kniha The Woman Who Stole My Life:International bestselling author Marian Keyes is bringing you another masterfully told story full of wit and charm. Name: Stella Sweeney. Height: average. Recent life events: dramatic. One day, sitting in traffic, married Dublin mum Stella Sweeney attempts a good deed. The resulting car crash changes her life. For she meets a man who wants her telephone number (for the insurance, it turns out). Thats okay. She doesnt really like him much anyway (his Range Rover totally banjaxed her car). But in this meeting is born the seed of something which will take Stella thousands of miles from her old life, turning an ordinary woman into a superstar, and, along the way, wrenching her whole family apart. Is this all because of one ill-advised act of goodwill? Was meeting Mr Range Rover destiny or karma? Should she be grateful or hopping mad? For the first time real, honest-to-goodness happiness is just within her reach. But is Stella Sweeney, Dublin housewife, ready to grasp it? Marians stunning new novel The Woman Who Stole My Life is about losing the life you had and finding a better one. When it comes to writing page-turners that put a smile on your face and make you think, Keyes is in a class of her own Daily Express Gloriously funny The Sunday Times Keyes manages to have you alternately blubbing and belly-laughing to the final page Company Not only is it a great story with funny, loveable characters, it made me laugh out loud Stylist One of those rare books that will swallow up your day without realising it. Romantic and uplifting it wont fail to put a smile on your face. Marian Keyes is back to her best The Daily Express A warm and hilarious page turner Good Housekeeping Funny but poignant Marie Claire A smart new drama from the awesome Marian Keyes Heat Full of twists and turns, with warmth and humour on every page, it doesnt disappoint Closer A modern fairy tale, its full of Keyess self-deprecating wit The Sunday Mirror... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt The Woman Who Stole My Life, dnes za výhodnou cenu 245 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Romány.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Romány Penguin Books Ltd (UK), které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na The Woman Who Stole My Life

Martin
Recenze The Woman Who Stole My Life: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Penguin Books Ltd (UK). Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Penguin Books Ltd (UK) kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze The Woman Who Stole My Life a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu The Woman Who Stole My Life: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti The Woman Who Stole My Life Penguin Books Ltd (UK)

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace The Woman Who Stole My Life a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Penguin Books Ltd (UK), u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 245 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku The Woman Who Stole My Life:
- populární dodavatel a výrobce Penguin Books Ltd (UK)
- číslo EAN 9781405920582
- produkt je v kategorii Romány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

The Woman Who Stole My Life Romány
Výhodná cena
245 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Romány Penguin Books Ltd (UK)

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Romány Penguin Books Ltd (UK)

Informace k produktu

Pokud k produktu (The Woman Who Stole My Life) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Penguin Books Ltd (UK)), manuály, či podrobné složení k produktu 9781405920582 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Romány - Zobrazit více produktů