Info o The Pointless Book # úplněmimoknížka: Alfie Deyes s ní začal, ty jí doděláš recenze, hodnocení a parametry

Informace: The Pointless Book # úplněmimoknížka: Alfie Deyes s ní začal, ty jí doděláš Příručky a návody SLOVART

Popis produktu: Kniha The Pointless Book # úplněmimoknížka: Alfie Deyes s ní začal, ty jí doděláš:Tahle úplně mimo knížka z pera youtubového blogera Alfieho Deyese - The Pointless Book - je dokonalým doplňkem k jeho kanálu na Youtube - ujetého a srandovního video-deníčku plného humoru, výzev a nicotností: upeč si dort v hrnečku, zúčastni se výzvy ke sledování lidí, udělej si časovou schránku, vytvoř deník jednoho týdne svého života, nauč se skládat origami. S knížkou plnou her, aktivit a různých srandiček nezbývá, než se přidat k Alfieho on-line publiku, vytvořit si úplně mimoidní památníček a s patřičnou hrdostí dělat samé neužitečné věci... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt The Pointless Book # úplněmimoknížka: Alfie Deyes s ní začal, ty jí doděláš, dnes za výhodnou cenu 99 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Příručky a návody.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Příručky a návody SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na The Pointless Book # úplněmimoknížka: Alfie Deyes s ní začal, ty jí doděláš

Martin
Recenze The Pointless Book # úplněmimoknížka: Alfie Deyes s ní začal, ty jí doděláš: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze The Pointless Book # úplněmimoknížka: Alfie Deyes s ní začal, ty jí doděláš a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu The Pointless Book # úplněmimoknížka: Alfie Deyes s ní začal, ty jí doděláš: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti The Pointless Book # úplněmimoknížka: Alfie Deyes s ní začal, ty jí doděláš SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace The Pointless Book # úplněmimoknížka: Alfie Deyes s ní začal, ty jí doděláš a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 99 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku The Pointless Book # úplněmimoknížka: Alfie Deyes s ní začal, ty jí doděláš:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073912871
- produkt je v kategorii Příručky a návody


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

The Pointless Book # úplněmimoknížka: Alfie Deyes s ní začal, ty jí doděláš Příručky a návody
Výhodná cena
99 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Příručky a návody SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Příručky a návody SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (The Pointless Book # úplněmimoknížka: Alfie Deyes s ní začal, ty jí doděláš) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073912871 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.