Info o The Long War: Long Earth 2 recenze, hodnocení a parametry

Informace: The Long War: Long Earth 2 Beletrie pro dospělé Random House UK Ltd

Popis produktu: Kniha The Long War: Long Earth 2:From the combined talents of the UKs bestselling novelist and a giant of British science fiction comes the sequel to the phenomenal No.1 bestseller The Long Earth... A generation after the events of The Long Earth, mankind has spread across the new worlds opened up by Stepping. Where Joshua and Lobsang once pioneered, now fleets of airships link the stepwise Americas with trade and culture. Mankind is shaping the Long Earth - but in turn the Long Earth is shaping mankind...A new America, called Valhalla, is emerging more than a million steps from Datum Earth, with core American values restated in the plentiful environment of the Long Earth - and Valhalla is growing restless under the control of the Datum government...Meanwhile the Long Earth is suffused by the song of the trolls, graceful hive-mind humanoids. But the trolls are beginning to react to humanitys thoughtless exploitation...Joshua, now a married man, is summoned by Lobsang to deal with a gathering multiple crisis that threatens to plunge the Long Earth into a war unlike any mankind has waged before. Author of the Discworld series, Terry Pratchett is one of the UKs most popular - and bestselling - writers. His books have sold over 65 million copies worldwide and been translated in to nearly 40 languages. Awarded an OBE in 1998 and knighted in 2009 for his services to literature, he lives in Wiltshire. Stephen Baxter is one of the UKs most acclaimed A generation after the events of THE LONG EARTH, people have spread across the new worlds opened up by Stepping. Mankind is shaping the Long Earth - but it in turn is shaping mankind. Joshua, now married, must deal with a crisis that threatens to plunge the Long Earth into a war unlike any that have come before. This is another thoroughly engrossing novel from two giants of science fiction.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt The Long War: Long Earth 2, dnes za výhodnou cenu 217 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Beletrie pro dospělé.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Beletrie pro dospělé Random House UK Ltd, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na The Long War: Long Earth 2

Martin
Recenze The Long War: Long Earth 2: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Random House UK Ltd. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Random House UK Ltd kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze The Long War: Long Earth 2 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu The Long War: Long Earth 2: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti The Long War: Long Earth 2 Random House UK Ltd

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace The Long War: Long Earth 2 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Random House UK Ltd, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 217 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku The Long War: Long Earth 2:
- populární dodavatel a výrobce Random House UK Ltd
- číslo EAN 9780552164092
- produkt je v kategorii Beletrie pro dospělé


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

The Long War: Long Earth 2 Beletrie pro dospělé
Výhodná cena
217 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Beletrie pro dospělé Random House UK Ltd

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Beletrie pro dospělé Random House UK Ltd

Informace k produktu

Pokud k produktu (The Long War: Long Earth 2) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Random House UK Ltd), manuály, či podrobné složení k produktu 9780552164092 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Beletrie pro dospělé - Zobrazit více produktů