Info o The Little Prince/Malý princ: zrcadlový text pro pokročilé B2-C1 recenze, hodnocení a parametry

Informace: The Little Prince/Malý princ: zrcadlový text pro pokročilé B2-C1 Angličtina Infoa

Popis produktu: Kniha The Little Prince/Malý princ: zrcadlový text pro pokročilé B2-C1: Antoine de Saint-Exupéry napsal a poprvé vydal Malého prince v roce 1943, pouhý rok před tím, než jeho letadlo zmizelo během průzkumného letu nad Korsikou. A je jen málo knih, kterých by si dospělí cenili stejně jako děti. Tento lyrický příběh s pohádkovým nádechem, jenž usiluje o nalezení pravého smyslu života, si najde svou jedinečnou cestičku ke každému čtenáři. The Little Prince was written and published first by Antoine de Saint-Exupéry in 1943, only a year before his plane disappeared on a reconnaissance flight over Corsica. And there are only a few books cherished by adults as well as children. This lyrical story with a fairy tale feel that explores the very meaning of life creates a unique relationship with each reader. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt The Little Prince/Malý princ: zrcadlový text pro pokročilé B2-C1, dnes za výhodnou cenu 159 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Angličtina.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Angličtina Infoa, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na The Little Prince/Malý princ: zrcadlový text pro pokročilé B2-C1

Martin
Recenze The Little Prince/Malý princ: zrcadlový text pro pokročilé B2-C1: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Infoa. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Infoa kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze The Little Prince/Malý princ: zrcadlový text pro pokročilé B2-C1 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu The Little Prince/Malý princ: zrcadlový text pro pokročilé B2-C1: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti The Little Prince/Malý princ: zrcadlový text pro pokročilé B2-C1 Infoa

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace The Little Prince/Malý princ: zrcadlový text pro pokročilé B2-C1 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Infoa, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 159 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku The Little Prince/Malý princ: zrcadlový text pro pokročilé B2-C1:
- populární dodavatel a výrobce Infoa
- číslo EAN 9788075473615
- produkt je v kategorii Angličtina


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

The Little Prince/Malý princ: zrcadlový text pro pokročilé B2-C1 Angličtina
Výhodná cena
159 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Angličtina Infoa

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Angličtina Infoa

Informace k produktu

Pokud k produktu (The Little Prince/Malý princ: zrcadlový text pro pokročilé B2-C1) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Infoa), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075473615 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.