Info o The Diary of a Young Girl recenze, hodnocení a parametry

Informace: The Diary of a Young Girl Romány Penguin Books Ltd (UK)

Popis produktu: Kniha The Diary of a Young Girl:The definitive 70th anniversary edition of The Diary of a Young Girl by Anne Frank and edited by Otto H. Frank and Mirjam Pressler, the worlds most famous diary and one of the greatest books of the century. 12th June, 1942: I hope I will be able to confide everything to you, as I have never been able to confide in anyone, and I hope you will be a great source of comfort and support. In the summer of 1942, fleeing the horrors of the Nazi occupation, Anne Frank and her family were forced into hiding in the back of an Amsterdam warehouse. Aged thirteen when she went into the secret annexe, Anne kept a diary in which she confided her innermost thoughts and feelings, movingly revealing how the eight people living under these extraordinary conditions coped with the daily threat of discovery and death, being cut off from the outside world, petty misunderstandings and the unbearable strain of living like prisoners. An intimate record of tension and struggle, adolescence and confinement, anger and heartbreak, this is the definitive edition of the diary of Anne Frank. One of the greatest books of the century. (Guardian). A modern classic. (The Times). Rings down the decades as the most moving testament to the persecution of innocence. (Daily Mail). Astonishing and excruciating. Its gnaws at us still. (New York Times Book Review). A monument to the human spirit. (Mail on Sunday). Anne Frank was born on 12 June 1929. She died in Bergen-Belsen, three months short of her sixteenth birthday.A new paperback edition to mark 70 years since Anne Frank began her diary. This is the definitive edition of the text, edited by Otto H. Frank and Mirjam Pressler, and there are no illustrations. One of the greatest books of the century Guardian... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt The Diary of a Young Girl, dnes za výhodnou cenu 285 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Romány.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Romány Penguin Books Ltd (UK), které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na The Diary of a Young Girl

Martin
Recenze The Diary of a Young Girl: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Penguin Books Ltd (UK). Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Penguin Books Ltd (UK) kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze The Diary of a Young Girl a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu The Diary of a Young Girl: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti The Diary of a Young Girl Penguin Books Ltd (UK)

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace The Diary of a Young Girl a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Penguin Books Ltd (UK), u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 285 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku The Diary of a Young Girl:
- populární dodavatel a výrobce Penguin Books Ltd (UK)
- číslo EAN 9780241952436
- produkt je v kategorii Romány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

The Diary of a Young Girl Romány
Výhodná cena
285 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Romány Penguin Books Ltd (UK)

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Romány Penguin Books Ltd (UK)

Informace k produktu

Pokud k produktu (The Diary of a Young Girl) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Penguin Books Ltd (UK)), manuály, či podrobné složení k produktu 9780241952436 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.