Info o The Bazaar of Bad Dreams recenze, hodnocení a parametry

Informace: The Bazaar of Bad Dreams Beletrie pro dospělé Hodder And Stoughton Ltd.

Popis produktu: Kniha The Bazaar of Bad Dreams:A generous collection of thrilling stories - some brand new, some published in magazines, all entirely brilliant and assembled in one book for the first time - with a wonderful bonus: in addition to his introduction to the whole collection, King gives readers a fascinating introduction to each story with autobiographical comments on their origins and motivation...... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt The Bazaar of Bad Dreams, dnes za výhodnou cenu 192 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Beletrie pro dospělé.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Beletrie pro dospělé Hodder And Stoughton Ltd., které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na The Bazaar of Bad Dreams

Martin
Recenze The Bazaar of Bad Dreams: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Hodder And Stoughton Ltd.. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Hodder And Stoughton Ltd. kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze The Bazaar of Bad Dreams a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu The Bazaar of Bad Dreams: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti The Bazaar of Bad Dreams Hodder And Stoughton Ltd.

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace The Bazaar of Bad Dreams a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Hodder And Stoughton Ltd., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 192 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku The Bazaar of Bad Dreams:
- populární dodavatel a výrobce Hodder And Stoughton Ltd.
- číslo EAN 9781473698932
- produkt je v kategorii Beletrie pro dospělé


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

The Bazaar of Bad Dreams Beletrie pro dospělé
Výhodná cena
192 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Beletrie pro dospělé Hodder And Stoughton Ltd.

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Beletrie pro dospělé Hodder And Stoughton Ltd.

Informace k produktu

Pokud k produktu (The Bazaar of Bad Dreams) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Hodder And Stoughton Ltd.), manuály, či podrobné složení k produktu 9781473698932 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Beletrie pro dospělé - Zobrazit více produktů