Info o Tetovaná růže recenze, hodnocení a parametry

Informace: Tetovaná růže Klasická literatura ARTUR

Popis produktu: Kniha Tetovaná růže: Příběh ovdovělé Sicilanky Serafiny, která žije i po smrti milovaného muže v idealizovaném světě vášnivé lásky, která ale nebyla až tak ideální. Co vyvede Serafinu z fanatické truchlivosti? Drama T. Williamse vychází jako 106. svazek edice D v překladu H. Budínové. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Tetovaná růže, dnes za výhodnou cenu 100 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Klasická literatura.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Klasická literatura ARTUR, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Tetovaná růže

Martin
Recenze Tetovaná růže: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce ARTUR. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky ARTUR kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Tetovaná růže a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Tetovaná růže: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Tetovaná růže ARTUR

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Tetovaná růže a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro ARTUR, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 100 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Tetovaná růže:
- populární dodavatel a výrobce ARTUR
- číslo EAN 9788074830044
- produkt je v kategorii Klasická literatura


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Tetovaná růže Klasická literatura
Výhodná cena
100 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Klasická literatura ARTUR

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Klasická literatura ARTUR

Informace k produktu

Pokud k produktu (Tetovaná růže) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (ARTUR), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074830044 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Klasická literatura - Zobrazit více produktů