Info o Testy pro správné holky: Milionářka, princezna nebo dobrodružka? recenze, hodnocení a parametry

Informace: Testy pro správné holky: Milionářka, princezna nebo dobrodružka? Od 6 do 10 let Knižní klub

Popis produktu: Kniha Testy pro správné holky: Milionářka, princezna nebo dobrodružka?: Jsi milionářka, princezna, nebo dobrodružka? Hvězda, nebo tajná agentka? Sněhurka, nebo zlá macecha? Ulítlá, nebo staromilka? Možná o sobě vlastně vůbec nevíš, co jsi zač a jaké vlastnosti a schopnosti se v tobě ukrývají! Přes sto stran testů, které si můžeš udělat sama nebo s kamarádkami, ti to prozradí. Můžeš si je vzít s sebou k vodě, zalézt si s nimi pod peřinu… a kromě testů v knize najdeš i spoustu čtení navíc!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Testy pro správné holky: Milionářka, princezna nebo dobrodružka?, dnes za výhodnou cenu 99 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Od 6 do 10 let.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Od 6 do 10 let Knižní klub, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Testy pro správné holky: Milionářka, princezna nebo dobrodružka?

Martin
Recenze Testy pro správné holky: Milionářka, princezna nebo dobrodružka?: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Knižní klub. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Knižní klub kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Testy pro správné holky: Milionářka, princezna nebo dobrodružka? a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Testy pro správné holky: Milionářka, princezna nebo dobrodružka?: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Testy pro správné holky: Milionářka, princezna nebo dobrodružka? Knižní klub

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Testy pro správné holky: Milionářka, princezna nebo dobrodružka? a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Knižní klub, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 99 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Testy pro správné holky: Milionářka, princezna nebo dobrodružka?:
- populární dodavatel a výrobce Knižní klub
- číslo EAN 9788024247458
- produkt je v kategorii Od 6 do 10 let


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Testy pro správné holky: Milionářka, princezna nebo dobrodružka? Od 6 do 10 let
Výhodná cena
99 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Od 6 do 10 let Knižní klub

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Od 6 do 10 let Knižní klub

Informace k produktu

Pokud k produktu (Testy pro správné holky: Milionářka, princezna nebo dobrodružka?) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Knižní klub), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024247458 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.