Info o Tajemné bratrstvo pana Benedikta a nebezpečná výprava recenze, hodnocení a parametry

Informace: Tajemné bratrstvo pana Benedikta a nebezpečná výprava Levné elektro BRIO

Popis produktu: Kniha Tajemné bratrstvo pana Benedikta a nebezpečná výprava:Tajemné bratrstvo pana Benedikta se vrací a čeká ho nová mise: zapeklitá bojová hra, při níž putují světem, plní zadané úkoly a osvědčují své individuální vlohy. Pátrání po všech stopách a řešení hádanek, které jim na skrytých místech připravil pan Benedikt, však dětem ztíží nečekaný problém, a tak Renkovi, Brčkovi, Katce a Konstanci nezbývá než znovu prokázat, proč je osud svedl dohromady. Musejí bojovat přímo o toho, jehož jméno nosí v názvu a jenž je stmelil.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Tajemné bratrstvo pana Benedikta a nebezpečná výprava, dnes za výhodnou cenu 226 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro BRIO, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Tajemné bratrstvo pana Benedikta a nebezpečná výprava

Martin
Recenze Tajemné bratrstvo pana Benedikta a nebezpečná výprava: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce BRIO. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky BRIO kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Tajemné bratrstvo pana Benedikta a nebezpečná výprava a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Tajemné bratrstvo pana Benedikta a nebezpečná výprava: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Tajemné bratrstvo pana Benedikta a nebezpečná výprava BRIO

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Tajemné bratrstvo pana Benedikta a nebezpečná výprava a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro BRIO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 226 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Tajemné bratrstvo pana Benedikta a nebezpečná výprava:
- populární dodavatel a výrobce BRIO
- číslo EAN 9788073917654
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Tajemné bratrstvo pana Benedikta a nebezpečná výprava Levné elektro
Výhodná cena
226 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro BRIO

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro BRIO

Informace k produktu

Pokud k produktu (Tajemné bratrstvo pana Benedikta a nebezpečná výprava) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (BRIO), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073917654 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.