Info o Tady jsme doma: Planeta Země pro úplné začátečníky recenze, hodnocení a parametry

Informace: Tady jsme doma: Planeta Země pro úplné začátečníky Pro předškoláky PIKOLA

Popis produktu: Kniha Tady jsme doma: Planeta Země pro úplné začátečníky:Nádherná autorská knížka, kterou napsal autor během prvních dvou měsíců života svého syna, když „přemýšlel, co by tak měl do začátku vědět….“ – Kniha nenápadně, zato originálně a s humorem otvírá před dětskýma očima velká témata o tom, kam ve vesmíru patříme, jak se máme ke své planetě a k sobě navzájem chovat… Je to mimořádně vkusná, kreativní a silná kniha o toleranci, zodpovědnosti a pokoře.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Tady jsme doma: Planeta Země pro úplné začátečníky, dnes za výhodnou cenu 247 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Pro předškoláky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Pro předškoláky PIKOLA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Tady jsme doma: Planeta Země pro úplné začátečníky

Martin
Recenze Tady jsme doma: Planeta Země pro úplné začátečníky: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce PIKOLA. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky PIKOLA kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Tady jsme doma: Planeta Země pro úplné začátečníky a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Tady jsme doma: Planeta Země pro úplné začátečníky: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Tady jsme doma: Planeta Země pro úplné začátečníky PIKOLA

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Tady jsme doma: Planeta Země pro úplné začátečníky a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro PIKOLA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 247 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Tady jsme doma: Planeta Země pro úplné začátečníky:
- populární dodavatel a výrobce PIKOLA
- číslo EAN 9788075499028
- produkt je v kategorii Pro předškoláky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Tady jsme doma: Planeta Země pro úplné začátečníky Pro předškoláky
Výhodná cena
247 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Pro předškoláky PIKOLA

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Pro předškoláky PIKOLA

Informace k produktu

Pokud k produktu (Tady jsme doma: Planeta Země pro úplné začátečníky) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (PIKOLA), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075499028 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Pro předškoláky - Zobrazit více produktů