Info o Syn člověka: Divoké Korutany 1. díl recenze, hodnocení a parametry

Informace: Syn člověka: Divoké Korutany 1. díl Romány, povídky Archa

Popis produktu: Kniha Syn člověka: Divoké Korutany 1. díl:První díl Winklerovy trilogie Divoké Korutany je šokujícím vyznáním i radikální obranou proti represi rituálů a bigotního otcovského řádu. V „poetickém chaosu“ vyvolává autorův barokní jazyk příběh neustálého aktu vášnivé smrti a lásky, provázaného s fyzickou bolestí i organickou rozkoší.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Syn člověka: Divoké Korutany 1. díl, dnes za výhodnou cenu 219 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Romány, povídky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Romány, povídky Archa, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Syn člověka: Divoké Korutany 1. díl

Martin
Recenze Syn člověka: Divoké Korutany 1. díl: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Archa. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Archa kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Syn člověka: Divoké Korutany 1. díl a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Syn člověka: Divoké Korutany 1. díl: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Syn člověka: Divoké Korutany 1. díl Archa

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Syn člověka: Divoké Korutany 1. díl a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Archa, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 219 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Syn člověka: Divoké Korutany 1. díl:
- populární dodavatel a výrobce Archa
- číslo EAN 9788087545126
- produkt je v kategorii Romány, povídky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Syn člověka: Divoké Korutany 1. díl Romány, povídky
Výhodná cena
219 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Romány, povídky Archa

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Romány, povídky Archa

Informace k produktu

Pokud k produktu (Syn člověka: Divoké Korutany 1. díl) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Archa), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087545126 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Romány, povídky - Zobrazit více produktů