Info o Svět podle Boba: Nová dobrodružství nezvyklé dvojice recenze, hodnocení a parametry

Informace: Svět podle Boba: Nová dobrodružství nezvyklé dvojice Literární biografie Ikar

Popis produktu: Kniha Svět podle Boba: Nová dobrodružství nezvyklé dvojice: Pokračování úspěšného titulu Kocour Bob. Autor doplňuje další příhody a zážitky a vypráví, jak mu nečekaná popularita proměnila život – a to nejen pozitivně. V závěru líčí, jak probíhalo vydání jeho první knihy, která měla v Anglii nesmírný úspěch – dlouhé fronty na autogramiádách, zájem médií. Pro autora to znamenalo i finanční soběstačnost a zároveň usmíření a obnovení kontaktů s rodiči. Pěkná a upřímná kniha o přátelství mezi mužem a kocourem, podaná bez přehnaného sentimentu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Svět podle Boba: Nová dobrodružství nezvyklé dvojice, dnes za výhodnou cenu 274 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Literární biografie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Literární biografie Ikar, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Svět podle Boba: Nová dobrodružství nezvyklé dvojice

Martin
Recenze Svět podle Boba: Nová dobrodružství nezvyklé dvojice: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Ikar. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Ikar kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Svět podle Boba: Nová dobrodružství nezvyklé dvojice a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Svět podle Boba: Nová dobrodružství nezvyklé dvojice: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Svět podle Boba: Nová dobrodružství nezvyklé dvojice Ikar

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Svět podle Boba: Nová dobrodružství nezvyklé dvojice a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Ikar, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 274 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Svět podle Boba: Nová dobrodružství nezvyklé dvojice:
- populární dodavatel a výrobce Ikar
- číslo EAN 9788024926445
- produkt je v kategorii Literární biografie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Svět podle Boba: Nová dobrodružství nezvyklé dvojice Literární biografie
Výhodná cena
274 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Literární biografie Ikar

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Literární biografie Ikar

Informace k produktu

Pokud k produktu (Svět podle Boba: Nová dobrodružství nezvyklé dvojice) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Ikar), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024926445 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.