Info o Svět: 60 úžasně zajímavých skutečností recenze, hodnocení a parametry

Informace: Svět: 60 úžasně zajímavých skutečností Současnost a historie Svojtka

Popis produktu: Kniha Svět: 60 úžasně zajímavých skutečností:Rozhlížíš se kolem sebe a máš spoustu otázek. Třeba: Jak rychlý je vítr? Jak těžká je velryba? Kdy bylo vynalezeno jízdní kolo? Proč nemá borovice listy? Kdy ryby spí? Co tvoří mrak a co vytváří polární záři? Proč vypadávají dětem zuby? A proč v zimě sypeme na silnici sůl? Je toho tolik, co ještě musíš zjistit! S některými otázkami si ale ani tví rodiče nevědí rady. Nevadí! Proto neváhej nahlédnout do této okénkové knihy. Najdeš v ní spoustu nejrůznějších otázek o světě, v němž žijeme. Jednoduše odklop okénko a přečti si odpověď. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Svět: 60 úžasně zajímavých skutečností, dnes za výhodnou cenu 228 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Současnost a historie.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Současnost a historie Svojtka, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Svět: 60 úžasně zajímavých skutečností

Martin
Recenze Svět: 60 úžasně zajímavých skutečností: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Svojtka. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Svojtka kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Svět: 60 úžasně zajímavých skutečností a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Svět: 60 úžasně zajímavých skutečností: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Svět: 60 úžasně zajímavých skutečností Svojtka

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Svět: 60 úžasně zajímavých skutečností a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Svojtka, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Svět: 60 úžasně zajímavých skutečností:
- populární dodavatel a výrobce Svojtka
- číslo EAN 9788025623787
- produkt je v kategorii Současnost a historie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Svět: 60 úžasně zajímavých skutečností Současnost a historie
Výhodná cena
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Současnost a historie Svojtka

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Současnost a historie Svojtka

Informace k produktu

Pokud k produktu (Svět: 60 úžasně zajímavých skutečností) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Svojtka), manuály, či podrobné složení k produktu 9788025623787 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.