Info o Studio 6: Annika Bengtzonová 2 Královna švédské krimi recenze, hodnocení a parametry

Informace: Studio 6: Annika Bengtzonová 2 Královna švédské krimi Detektivky Knižní klub

Popis produktu: Kniha Studio 6: Annika Bengtzonová 2 Královna švédské krimi: Na hřbitově v jednom ze stockholmských parků je nalezena mrtvá dívka. Brutální vražda se sexuálním motivem okamžitě obsadí titulní stránky švédských novin. Poté co je ze zločinu obviněn ministr zahraničního obchodu, rozpoutá se mediální peklo. Anniku Bengtzonovou, mladou stážistku ve Večerníku, zavede případ do místního podsvětí, erotických klubů i do vysokých politických kruhů. Ve hře je spravedlnost, ale také Anničina budoucnost, profesní i soukromá. Studio 6 je druhý kriminální román Lizy Marklundové, chronologicky však předchází ději Exploze, úvodní části bestsellerové série publikované ve 30 jazycích. Česky vychází v novém překladu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Studio 6: Annika Bengtzonová 2 Královna švédské krimi, dnes za výhodnou cenu 346 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Detektivky.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Detektivky Knižní klub, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Studio 6: Annika Bengtzonová 2 Královna švédské krimi

Martin
Recenze Studio 6: Annika Bengtzonová 2 Královna švédské krimi: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Knižní klub. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Knižní klub kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Studio 6: Annika Bengtzonová 2 Královna švédské krimi a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Studio 6: Annika Bengtzonová 2 Královna švédské krimi: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Studio 6: Annika Bengtzonová 2 Královna švédské krimi Knižní klub

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Studio 6: Annika Bengtzonová 2 Královna švédské krimi a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Knižní klub, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 346 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Studio 6: Annika Bengtzonová 2 Královna švédské krimi:
- populární dodavatel a výrobce Knižní klub
- číslo EAN 9788024241821
- produkt je v kategorii Detektivky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Studio 6: Annika Bengtzonová 2 Královna švédské krimi Detektivky
Výhodná cena
346 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Detektivky Knižní klub

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Detektivky Knižní klub

Informace k produktu

Pokud k produktu (Studio 6: Annika Bengtzonová 2 Královna švédské krimi) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Knižní klub), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024241821 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Detektivky - Zobrazit více produktů