Info o Stronger, Faster, and More Beautiful recenze, hodnocení a parametry

Informace: Stronger, Faster, and More Beautiful Beletrie pro dospělé Harper Collins Publ. UK

Popis produktu: Kniha Stronger, Faster, and More Beautiful: Are you ready for the future? Black Mirror with a touch of Westworld re-wiring, STRONGER, FASTER, AND MORE BEAUTIFUL is a novel in six interconnected parts about what it means to be human – and where those boundaries lie. Set in our world, spanning the near to distant future, the author, Arwen Elys Dayton, explores the possible consequences of advanced medical breakthroughs and how they may shape and reshape humanity. From organ donation to plastic surgery to full bodily reconstruction, these stories take you by your (for now, organic) hand and lead you into a future where the line between person and machine becomes increasingly blurred. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Stronger, Faster, and More Beautiful, dnes za výhodnou cenu 332 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Beletrie pro dospělé.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Beletrie pro dospělé Harper Collins Publ. UK, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Stronger, Faster, and More Beautiful

Martin
Recenze Stronger, Faster, and More Beautiful: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Harper Collins Publ. UK. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Harper Collins Publ. UK kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Stronger, Faster, and More Beautiful a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Stronger, Faster, and More Beautiful: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Stronger, Faster, and More Beautiful Harper Collins Publ. UK

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Stronger, Faster, and More Beautiful a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Harper Collins Publ. UK, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 332 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Stronger, Faster, and More Beautiful:
- populární dodavatel a výrobce Harper Collins Publ. UK
- číslo EAN 9780008322380
- produkt je v kategorii Beletrie pro dospělé


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Stronger, Faster, and More Beautiful Beletrie pro dospělé
Výhodná cena
332 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Beletrie pro dospělé Harper Collins Publ. UK

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Beletrie pro dospělé Harper Collins Publ. UK

Informace k produktu

Pokud k produktu (Stronger, Faster, and More Beautiful) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Harper Collins Publ. UK), manuály, či podrobné složení k produktu 9780008322380 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Beletrie pro dospělé - Zobrazit více produktů