Info o Střet civilizací: Boj kultur a proměna světového řádu recenze, hodnocení a parametry

Informace: Střet civilizací: Boj kultur a proměna světového řádu Literatura faktu Rybka Publishers

Popis produktu: Kniha Střet civilizací: Boj kultur a proměna světového řádu:Kniha předního amerického politologa je pronikavou anylýzou stavu světové politiky po skončení studené války, kdy hnacími silami již nejsou národní státy a ideologie, nýbrž civilizace vymezené náboženskými, právními a kulturními tradicemi. Globální politika bude formována především kulturními rozdíly a pokud propuknou války, budou se týkat celých civilizací. Právě na rozhraní těchto kultur ve zlomových liniích se nacházejí možná ohniska konfliktů, jež mohou přerůst v mezicivilizační střety. Huntington varuje před rozšířením a vystupňováním těchto střetů a zevrubně analyzuje důvody, které k nim vedou: změny mocenské rovnováhy mezi Západem a někdejšími koloniálními oblastmi třetího světa, ekonomický, vojenský i politický růst asijských civilizací, kulturní obrat nezápadních společností k domácím tradicím, demografická exploze a konflikty vyvolané militantností islámu a vzestupem Číny.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Střet civilizací: Boj kultur a proměna světového řádu, dnes za výhodnou cenu 315 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Literatura faktu.


Názory a komentáře


Názory na Střet civilizací: Boj kultur a proměna světového řádu

Martin
Recenze Střet civilizací: Boj kultur a proměna světového řádu: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Rybka Publishers. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Rybka Publishers kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Střet civilizací: Boj kultur a proměna světového řádu a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Střet civilizací: Boj kultur a proměna světového řádu: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Střet civilizací: Boj kultur a proměna světového řádu Rybka Publishers

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Střet civilizací: Boj kultur a proměna světového řádu a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Rybka Publishers, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 315 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Střet civilizací: Boj kultur a proměna světového řádu:
- populární dodavatel a výrobce Rybka Publishers
- číslo EAN 9788086182490
- produkt je v kategorii Literatura faktu


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Střet civilizací: Boj kultur a proměna světového řádu Literatura faktu
Výhodná cena
315 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Literatura faktu Rybka Publishers

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Literatura faktu Rybka Publishers

Informace k produktu

Pokud k produktu (Střet civilizací: Boj kultur a proměna světového řádu) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Rybka Publishers), manuály, či podrobné složení k produktu 9788086182490 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.