Info o Středověk dějepisné atlasy pro ZŠ a víceletá gymnázia: Dějep.atlasy pro ZŠ a vícel.g. recenze, hodnocení a parametry

Informace: Středověk dějepisné atlasy pro ZŠ a víceletá gymnázia: Dějep.atlasy pro ZŠ a vícel.g. Levné elektro Kartografie PRAHA

Popis produktu: Kniha Středověk dějepisné atlasy pro ZŠ a víceletá gymnázia: Dějep.atlasy pro ZŠ a vícel.g.: Sešitový atlas pro ZŠ a víceletá gymnázia je pokračováním úspěšného titulu o pravěku a starověku. Návaznost je zajištěna úvodní opakovací kapitolou. Následuje praktická a přehledná časová přímka Evropa v období středověku a znázornění jednotlivých panovnických dynastií. V jednotlivých kapitolách pak atlas přináší podrobné zpracování vývoje světa a Evropy ve středověku. Každá kapitola je opět doplněna textovým úvodem, mapová část obsahuje stručnou charakteristiku daného období, pracovní otázky pro samostatnou práci žáků a názorné vícebarevné mapy doplněné barevnými ilustracemi předmětů architektury, umění a způsobu života ve středověku. Mapy znázorňují nejen územní a politický vývoj, zaměřují se také na ostatní lidské činnosti, kulturu, zemědělství, výrobu, cestování. Titul je doplněn výběrovým rejstříkem názvů. Z obsahu: I. Svět a Evropa na prahu raného středověku II. Státy raného středověku v 9.–10. století III. Svět a Evropa na konci raného středověku IV. Velké civilizace v období vrcholného středověku V. Evropa v období vrcholného středověku VI. České království za Přemyslovců a Lucemburků VII. České království v období husitském, poděbradském a Jagellonském... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Středověk dějepisné atlasy pro ZŠ a víceletá gymnázia: Dějep.atlasy pro ZŠ a vícel.g., dnes za výhodnou cenu 129 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro Kartografie PRAHA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Středověk dějepisné atlasy pro ZŠ a víceletá gymnázia: Dějep.atlasy pro ZŠ a vícel.g.

Martin
Recenze Středověk dějepisné atlasy pro ZŠ a víceletá gymnázia: Dějep.atlasy pro ZŠ a vícel.g.: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Kartografie PRAHA. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Kartografie PRAHA kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Středověk dějepisné atlasy pro ZŠ a víceletá gymnázia: Dějep.atlasy pro ZŠ a vícel.g. a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Středověk dějepisné atlasy pro ZŠ a víceletá gymnázia: Dějep.atlasy pro ZŠ a vícel.g.: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Středověk dějepisné atlasy pro ZŠ a víceletá gymnázia: Dějep.atlasy pro ZŠ a vícel.g. Kartografie PRAHA

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Středověk dějepisné atlasy pro ZŠ a víceletá gymnázia: Dějep.atlasy pro ZŠ a vícel.g. a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Kartografie PRAHA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 129 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Středověk dějepisné atlasy pro ZŠ a víceletá gymnázia: Dějep.atlasy pro ZŠ a vícel.g.:
- populární dodavatel a výrobce Kartografie PRAHA
- číslo EAN 9788070113721
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Středověk dějepisné atlasy pro ZŠ a víceletá gymnázia: Dějep.atlasy pro ZŠ a vícel.g. Levné elektro
Výhodná cena
129 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro Kartografie PRAHA

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro Kartografie PRAHA

Informace k produktu

Pokud k produktu (Středověk dějepisné atlasy pro ZŠ a víceletá gymnázia: Dějep.atlasy pro ZŠ a vícel.g.) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Kartografie PRAHA), manuály, či podrobné složení k produktu 9788070113721 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Levné elektro - Zobrazit více produktů