Info o Stavební konstrukce pro 2. a 3. ročník SOU recenze, hodnocení a parametry

Informace: Stavební konstrukce pro 2. a 3. ročník SOU Stavebnictví, architektura SOBOTÁLES

Popis produktu: Kniha Stavební konstrukce pro 2. a 3. ročník SOU:V učebnici jsou probrány veškeré stavební práce od zemních prací, základů, přes svislé a vodorovné konstrukce, schodiště, rampy, zastřešení až po dokončovací práce, jako jsou povrchové úpravy, podlahy, dlažby apod. Samostatné kapitoly jsou věnovány stavebním výkresům a technickému zařízení budov. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Stavební konstrukce pro 2. a 3. ročník SOU, dnes za výhodnou cenu 154 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Stavebnictví, architektura.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Stavebnictví, architektura SOBOTÁLES, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Stavební konstrukce pro 2. a 3. ročník SOU

Martin
Recenze Stavební konstrukce pro 2. a 3. ročník SOU: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SOBOTÁLES. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SOBOTÁLES kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Stavební konstrukce pro 2. a 3. ročník SOU a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Stavební konstrukce pro 2. a 3. ročník SOU: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Stavební konstrukce pro 2. a 3. ročník SOU SOBOTÁLES

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Stavební konstrukce pro 2. a 3. ročník SOU a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SOBOTÁLES, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 154 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Stavební konstrukce pro 2. a 3. ročník SOU:
- populární dodavatel a výrobce SOBOTÁLES
- číslo EAN 9788085920512
- produkt je v kategorii Stavebnictví, architektura


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Stavební konstrukce pro 2. a 3. ročník SOU Stavebnictví, architektura
Výhodná cena
154 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Stavebnictví, architektura SOBOTÁLES

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Stavebnictví, architektura SOBOTÁLES

Informace k produktu

Pokud k produktu (Stavební konstrukce pro 2. a 3. ročník SOU) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SOBOTÁLES), manuály, či podrobné složení k produktu 9788085920512 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.