Info o Star Trek Před zneuctěním: Nová generace recenze, hodnocení a parametry

Informace: Star Trek Před zneuctěním: Nová generace Sci-fi Brokilon

Popis produktu: Kniha Star Trek Před zneuctěním: Nová generace: Po dvě staletí nepoznala Federace větší hrozbu.Nepřítele tak diametrálně odlišného, že s ním nelze vést dialog. Nepřítele s jedinou myslí a jediným cílem: Přidat naše technologické a biologické charakteristiky k jejich. Dvakrát Hvězdná flotila vzdorovala - dvakrát ztratila bezpočet lodí a zaplatila vysokou krvavou daň. Zničením trans-warpových koridorů se nechaly světy Federace ukolébat iluzí bezpečí a zavládl všeobecný názor, že z tohoto úderu se Borgové už nevzpamatují. Ale jako každá mocnost zahnaná na samý pokraj existence, vlivu a moci, bojují Borgové o přežití každým kouskem svého bytí. Nebude jim nic upřeno, nebude jim nic zakazováno, nikdo je už nepřipraví o dominanci nad celou Galaxií.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Star Trek Před zneuctěním: Nová generace, dnes za výhodnou cenu 231 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Sci-fi.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Sci-fi Brokilon, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Star Trek Před zneuctěním: Nová generace

Martin
Recenze Star Trek Před zneuctěním: Nová generace: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Brokilon. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Brokilon kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Star Trek Před zneuctěním: Nová generace a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Star Trek Před zneuctěním: Nová generace: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Star Trek Před zneuctěním: Nová generace Brokilon

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Star Trek Před zneuctěním: Nová generace a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Brokilon, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 231 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Star Trek Před zneuctěním: Nová generace:
- populární dodavatel a výrobce Brokilon
- číslo EAN 9788074563539
- produkt je v kategorii Sci-fi


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Star Trek Před zneuctěním: Nová generace Sci-fi
Výhodná cena
231 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Sci-fi Brokilon

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Sci-fi Brokilon

Informace k produktu

Pokud k produktu (Star Trek Před zneuctěním: Nová generace) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Brokilon), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074563539 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Sci-fi - Zobrazit více produktů