Info o Stáje Zlatá hvězda Rozhodující závod recenze, hodnocení a parametry

Informace: Stáje Zlatá hvězda Rozhodující závod Od 9 do12 let Fragment

Popis produktu: Kniha Stáje Zlatá hvězda Rozhodující závod:Poppyin svět se hroutí. Stáje Zlatá hvězda se dostaly do finančních potíží a hrozí, že je strýček s tetou budou muset prodat. Pokud se tak stane, přijde Poppy o svá milovaná zvířata i o nejlepší kamarádky Milly a Katii. Naděje ale umírá poslední a tak Poppy napne všechny své síly a začne trénovat na nadcházející parkurovou soutěž. Odměna pro vítěze je vysoká a na záchranu stájí by stačila. Dokáže ale tento těžký úkol zvládnout?... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Stáje Zlatá hvězda Rozhodující závod, dnes za výhodnou cenu 163 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Od 9 do12 let.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Od 9 do12 let Fragment, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Stáje Zlatá hvězda Rozhodující závod

Martin
Recenze Stáje Zlatá hvězda Rozhodující závod: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Fragment. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Fragment kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Stáje Zlatá hvězda Rozhodující závod a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Stáje Zlatá hvězda Rozhodující závod: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Stáje Zlatá hvězda Rozhodující závod Fragment

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Stáje Zlatá hvězda Rozhodující závod a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Fragment, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 163 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Stáje Zlatá hvězda Rozhodující závod:
- populární dodavatel a výrobce Fragment
- číslo EAN 9788025340370
- produkt je v kategorii Od 9 do12 let


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Stáje Zlatá hvězda Rozhodující závod Od 9 do12 let
Výhodná cena
163 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Od 9 do12 let Fragment

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Od 9 do12 let Fragment

Informace k produktu

Pokud k produktu (Stáje Zlatá hvězda Rozhodující závod) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Fragment), manuály, či podrobné složení k produktu 9788025340370 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.