Info o Správné držení těla: Jak se zbavit bolestí páteře, napětí a stresu recenze, hodnocení a parametry

Informace: Správné držení těla: Jak se zbavit bolestí páteře, napětí a stresu Zdravý způsob života SLOVART

Popis produktu: Kniha Správné držení těla: Jak se zbavit bolestí páteře, napětí a stresu:Kniha o Alexandrově technice ukazuje, jak změna postavení vašeho těla dokáže ovlivnit celý život - posílit mysl a tělo, podpořit sebevědomí a pozitivní vztah k životu a předcházet onemocněním. Člověk, který má zdravé, přirozené držení těla, se obvykle vyznačuje sebejistotou, integritou a důstojností. Tato knížka rozhodně není o rovném sezení, stlačování ramen dozadu a o prohýbání páteře. Je o nacházení vlastní přirozené pozice: o úžasné lehkosti pohybu, jakou jste měli v dětství. Úmyslem autora této knihy je vysvětlit, v čem Alexandrova technika spočívá a jak jí můžete využít k proměně svého života.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Správné držení těla: Jak se zbavit bolestí páteře, napětí a stresu, dnes za výhodnou cenu 228 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Zdravý způsob života.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Zdravý způsob života SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Správné držení těla: Jak se zbavit bolestí páteře, napětí a stresu

Martin
Recenze Správné držení těla: Jak se zbavit bolestí páteře, napětí a stresu: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Správné držení těla: Jak se zbavit bolestí páteře, napětí a stresu a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Správné držení těla: Jak se zbavit bolestí páteře, napětí a stresu: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Správné držení těla: Jak se zbavit bolestí páteře, napětí a stresu SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Správné držení těla: Jak se zbavit bolestí páteře, napětí a stresu a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Správné držení těla: Jak se zbavit bolestí páteře, napětí a stresu:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073918521
- produkt je v kategorii Zdravý způsob života


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Správné držení těla: Jak se zbavit bolestí páteře, napětí a stresu Zdravý způsob života
Výhodná cena
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Zdravý způsob života SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Zdravý způsob života SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Správné držení těla: Jak se zbavit bolestí páteře, napětí a stresu) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073918521 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.