Info o Společenské vědy pro střední školy 2. díl: Pracovní sešit recenze, hodnocení a parametry

Informace: Společenské vědy pro střední školy 2. díl: Pracovní sešit Ostatní předměty didaktis

Popis produktu: Kniha Společenské vědy pro střední školy 2. díl: Pracovní sešit:Pracovní sešit tvoří kompaktní celek s učebnicí - ověřuje a dále prohlubuje znalost příslušného učiva, výrazně napomáhá jeho aplikaci do konkrétních souvislostí. Široká škála typů cvičení současně směřuje k rozvíjení dovedností a klíčových kompetencí žáků. Jednotlivá cvičení rozvíjí konkrétní oddíly učebnice, pracovní sešit se tak stává přirozenou součástí výuky.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Společenské vědy pro střední školy 2. díl: Pracovní sešit, dnes za výhodnou cenu 159 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Ostatní předměty.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Ostatní předměty didaktis, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Společenské vědy pro střední školy 2. díl: Pracovní sešit

Martin
Recenze Společenské vědy pro střední školy 2. díl: Pracovní sešit: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce didaktis. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky didaktis kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Společenské vědy pro střední školy 2. díl: Pracovní sešit a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Společenské vědy pro střední školy 2. díl: Pracovní sešit: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Společenské vědy pro střední školy 2. díl: Pracovní sešit didaktis

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Společenské vědy pro střední školy 2. díl: Pracovní sešit a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro didaktis, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 159 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Společenské vědy pro střední školy 2. díl: Pracovní sešit:
- populární dodavatel a výrobce didaktis
- číslo EAN 9788073581534
- produkt je v kategorii Ostatní předměty


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Společenské vědy pro střední školy 2. díl: Pracovní sešit Ostatní předměty
Výhodná cena
159 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Ostatní předměty didaktis

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Ostatní předměty didaktis

Informace k produktu

Pokud k produktu (Společenské vědy pro střední školy 2. díl: Pracovní sešit) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (didaktis), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073581534 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.