Info o Speciálněpedagogické minimum: Co dělat, když do třídy přijde žák se speciálními vzdělávacími potřeba recenze, hodnocení a parametry

Informace: Speciálněpedagogické minimum: Co dělat, když do třídy přijde žák se speciálními vzdělávacími potřeba Pedagogika, didaktika Vydavatelství Pasparta

Popis produktu: Kniha Speciálněpedagogické minimum: Co dělat, když do třídy přijde žák se speciálními vzdělávacími potřeba:Do škol přichází stále více žáků se speciálními vzdělávacími potřebami (SVP). Může se jednat o děti, které již mají určitou diagnózou stanovenou, ale i o jedince, kteří ji nemají, nicméně díky jejich nestandardnímu chování je potřeba s nimi individuálně pracovat. Učitelé, asistenti pedagoga i ostatní pedagogičtí pracovníci již často vědí, jak v takových případech postupovat. Někdy se ale může jednat o první, nebo novou zkušenost s takovým žákem. Pak je potřeba mít k dispozici nejen teoretické informace, ale hlavně příklady z praxe, které jim pomohou při řešení různých situací. Tato publikace popisuje deset nejčastějších diagnóz (od ADHD a specifických poruch učení, přes tělesné postižení až po autismus), se kterými je možné se ve škole setkat. Ukazuje, jakým způsobem mohou učitelé s dětmi s určitými obtížemi pracovat. Na základě příkladů dobré i špatné praxe předkládá metody a postupy, které se při práci s těmito dětmi osvědčily i kterých je naopak třeba se vyvarovat. Ukazuje, jak změnit nebo přizpůsobit výuku, aby ji zvládalo i dítě se SVP. Nevyhýbá se ani otázce hodnocení či motivace. „Oslovili jsme autory z praxe, vždy odborníky na danou cílovou skupinu. Naším cílem není poskytnout vám podrobné akademické znalosti v rámci jednotlivých diagnóz, ale předat osvědčené rady z praxe, podat vám pomocnou ruku a odpovědět na otázku: „Co dělat, když do třídy přijde žák se speciálními vzdělávacími potřebami?“ V knize jsou zpracována tato témata: Děti se specifickými poruchami učení - Žák s ADHD – Dítě s narušenou komunikační schopností - Žák s poruchou autistického spektra - Nadané děti a žáci – možnosti jejich identifikace a rozvoje ve škole- Žák s mentálním postižením - Dítě se sluchovým postižením - Žák se zrakovým postižením- Specifika edukace dětí s tělesným postižením v předškolním a školním věku - Žák s poruchou chování a emocí... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Speciálněpedagogické minimum: Co dělat, když do třídy přijde žák se speciálními vzdělávacími potřeba, dnes za výhodnou cenu 254 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Pedagogika, didaktika.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Pedagogika, didaktika Vydavatelství Pasparta, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Speciálněpedagogické minimum: Co dělat, když do třídy přijde žák se speciálními vzdělávacími potřeba

Martin
Recenze Speciálněpedagogické minimum: Co dělat, když do třídy přijde žák se speciálními vzdělávacími potřeba: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Vydavatelství Pasparta. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Vydavatelství Pasparta kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Speciálněpedagogické minimum: Co dělat, když do třídy přijde žák se speciálními vzdělávacími potřeba a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Speciálněpedagogické minimum: Co dělat, když do třídy přijde žák se speciálními vzdělávacími potřeba: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Speciálněpedagogické minimum: Co dělat, když do třídy přijde žák se speciálními vzdělávacími potřeba Vydavatelství Pasparta

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Speciálněpedagogické minimum: Co dělat, když do třídy přijde žák se speciálními vzdělávacími potřeba a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Vydavatelství Pasparta, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 254 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Speciálněpedagogické minimum: Co dělat, když do třídy přijde žák se speciálními vzdělávacími potřeba:
- populární dodavatel a výrobce Vydavatelství Pasparta
- číslo EAN 9788088290148
- produkt je v kategorii Pedagogika, didaktika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Speciálněpedagogické minimum: Co dělat, když do třídy přijde žák se speciálními vzdělávacími potřeba Pedagogika, didaktika
Výhodná cena
254 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Pedagogika, didaktika Vydavatelství Pasparta

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Pedagogika, didaktika Vydavatelství Pasparta

Informace k produktu

Pokud k produktu (Speciálněpedagogické minimum: Co dělat, když do třídy přijde žák se speciálními vzdělávacími potřeba) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Vydavatelství Pasparta), manuály, či podrobné složení k produktu 9788088290148 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.