Info o Soumrak západního liberalismu recenze, hodnocení a parametry

Informace: Soumrak západního liberalismu Politika Argo

Popis produktu: Kniha Soumrak západního liberalismu:Kniha přesvědčivě zachycuje dynamiku současné krize liberální demokracie a ukazuje postupné oslabení hegemonie ZápaduDo jaké míry doopravdy souvisel ekonomický a geopolitický vzestup západní civilizace s myšlenkami na rozvoj individuální svobody a rovnoprávnou účast občanů na politické moci? Příliš dlouho panuje nepodložené přesvědčení, že vzestup Západu se odehrál na základě všeobecně uznávaných hodnot, které proklamuje a šíří, a že většina obyvatel Západu je samozřejmě chápe a sdílí. A že vítězné tažení demokracie a svobody už nemůže nic ohrozit. Edward Luce svým textem dokládá, že realita nám ukazuje něco docela jiného.Napsali o knize Soumrak západního liberalismu:K tomu, abychom porozuměli podstatě této krize, těžko najdeme lepšího průvodce, než je tato kniha.Fareed Zakaria, The New York Times Book Review S oporou v přisvědčivých statistikách nabízí Edward Luce svižnou a obeznalou prohlídku doposud málo zmapovaného území, na němž se nyní musejí západní politici a vlády pohybovatThe EconomistLuce je jedním z nejbystřejších novinářů dnešní doby a jeho postřehy mají nedozírnou hodnotu.Jane Mayerová, držitelka Pulitzerovy ceny za knihu Dark Money... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Soumrak západního liberalismu, dnes za výhodnou cenu 248 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Politika.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Politika Argo, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Soumrak západního liberalismu

Martin
Recenze Soumrak západního liberalismu: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Argo. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Argo kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Soumrak západního liberalismu a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Soumrak západního liberalismu: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Soumrak západního liberalismu Argo

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Soumrak západního liberalismu a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Argo, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 248 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Soumrak západního liberalismu:
- populární dodavatel a výrobce Argo
- číslo EAN 9788025727041
- produkt je v kategorii Politika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Soumrak západního liberalismu Politika
Výhodná cena
248 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Politika Argo

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Politika Argo

Informace k produktu

Pokud k produktu (Soumrak západního liberalismu) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Argo), manuály, či podrobné složení k produktu 9788025727041 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.