Info o Snad nezblázním se už recenze, hodnocení a parametry

Informace: Snad nezblázním se už Levné elektro Drábek Antonín

Popis produktu: Kniha Snad nezblázním se už:V knize nalezneme výbor z celoživotní básnické tvorby dosud neznámého brněnského básníka Miroslava Oravy, který vydával svá díla jako samizdaty. Jedná se o pět básnických sbírek, nejrozsáhlejší je sbírka Epoxidy (básně z let 1986-1988); dále Zpěvy zvířat a lidí (básně z let 1996-2001); Air(básně z let 1958-2006); Sonáta jabloňového květu (básně ze září roku 1999); a konečně Modlitby smírčích kamenů(básně z let 1999-2009). Jde o lyriku, různorodé lyrické básně, napsané volným veršem, protkané i epickými prvky.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Snad nezblázním se už, dnes za výhodnou cenu 148 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro Drábek Antonín, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Snad nezblázním se už

Martin
Recenze Snad nezblázním se už: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Drábek Antonín. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Drábek Antonín kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Snad nezblázním se už a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Snad nezblázním se už: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Snad nezblázním se už Drábek Antonín

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Snad nezblázním se už a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Drábek Antonín, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 148 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Snad nezblázním se už:
- populární dodavatel a výrobce Drábek Antonín
- číslo EAN 9788087283646
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Snad nezblázním se už Levné elektro
Výhodná cena
148 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro Drábek Antonín

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro Drábek Antonín

Informace k produktu

Pokud k produktu (Snad nezblázním se už) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Drábek Antonín), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087283646 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.