Info o Skřítkové recenze, hodnocení a parametry

Informace: Skřítkové Pro školáky do 9 let Petr Prchal

Popis produktu: Kniha Skřítkové:Pohádkový příběh Skřítkové vypráví o veselém skřítku Prnďulíčkovi, snílkovi, kterému ale v životě něco schází. Jednoho dne se proto rozhodne opustit svůj pelíšek pod trsem mateřídoušky a vydá se do světa. Touží v něm najít přátelství a teplo skutečného domova. Na cestě Prnďulíčka čeká mnoho milých i nemilých setkání a dobrodružství. Nejprve se potkává s žabkou Špulinkou, která mu dá cenné rady a také s panem Sovou, který mu poví o jednom opuštěném domečku. O dřevěném větrném mlýnu v blízkosti lidského obydlí. Když se skřítek o opuštěném domečku dozví, náhle zjistí, že jeho putování dostává opravdový směr. Prnďulíček zatouží celým svým srdcem větrný mlýn nalézt a mít tam svůj nový domov. Cestou za svým snem se potkává s Modráskem, veverkou Veveruškou, zajícem, s vykutáleným mravencem Floriánem a mnoha dalšími. Každé takové setkání skřítka něčím obohatí. V lese pak čeká na Prnďulíčka zvláštní setkání s lesním skřítkem Šikulkou, který se ocitá v nesnázích. Prnďulíček mu podává pomocnou ruku a toto netradiční setkání zasadí semínko hlubokého přátelství. A tak se najednou na cestě za svým snem ocitnou hned dva skřítkové… Putují a putují. Podaří se skřítkům opravdu uskutečnit jejich sen a dojít až do cíle?... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Skřítkové, dnes za výhodnou cenu 292 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Pro školáky do 9 let.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Pro školáky do 9 let Petr Prchal, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Skřítkové

Martin
Recenze Skřítkové: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Petr Prchal. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Petr Prchal kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Skřítkové a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Skřítkové: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Skřítkové Petr Prchal

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Skřítkové a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Petr Prchal, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 292 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Skřítkové:
- populární dodavatel a výrobce Petr Prchal
- číslo EAN 9788087003534
- produkt je v kategorii Pro školáky do 9 let


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Skřítkové Pro školáky do 9 let
Výhodná cena
292 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Pro školáky do 9 let Petr Prchal

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Pro školáky do 9 let Petr Prchal

Informace k produktu

Pokud k produktu (Skřítkové) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Petr Prchal), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087003534 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.