Info o SKIP HOP Zoo Kalíšek na sušenky - Jednorožec recenze, hodnocení a parametry

Informace: SKIP HOP Zoo Kalíšek na sušenky - Jednorožec Příprava a skladování pokrmů SKIP HOP

Popis produktu: Kalíšek na sušenky s jednorožcem Chytrý nápad na cesty z veselé dětské ZOO kolekce. Konec s rozsypanými sušenkami a dětským pláčem. Tento praktický kalíšek uschová dětské dobrůtky a nedovolí, aby se vysypali. Skrz měkký kryt dítě snadno prostrčí svou ručičku. Doplněno o praktické držátko. Průhledný materiál, aby byl obsah stále na očích a mohl se tak lépe dle potřeby doplnit. Určeno pro dětičky od 12 měsíců. Další informace: Průměr kalíšku: 10 cm. Objem: 222 ml. Bez ftalátů, BPA a PVC. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Prodeti.cz nabízí tento produkt SKIP HOP Zoo Kalíšek na sušenky - Jednorožec , dnes za výhodnou cenu 279 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Příprava a skladování pokrmů.


Zobrazte se si nabídku zboží Příprava a skladování pokrmů SKIP HOP, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz


Názory a komentáře


Názory na SKIP HOP Zoo Kalíšek na sušenky - Jednorožec

Martin
Recenze SKIP HOP Zoo Kalíšek na sušenky - Jednorožec : Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SKIP HOP. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SKIP HOP kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze SKIP HOP Zoo Kalíšek na sušenky - Jednorožec a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu SKIP HOP Zoo Kalíšek na sušenky - Jednorožec : S tímto e-shopem Prodeti.cz mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti SKIP HOP Zoo Kalíšek na sušenky - Jednorožec SKIP HOP

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace SKIP HOP Zoo Kalíšek na sušenky - Jednorožec a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Prodeti.cz SKIP HOP, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 279 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku SKIP HOP Zoo Kalíšek na sušenky - Jednorožec :
- populární dodavatel a výrobce SKIP HOP
- číslo EAN 879674023116
- produkt je v kategorii Příprava a skladování pokrmů


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

SKIP HOP Zoo Kalíšek na sušenky - Jednorožec
					
				 Příprava a skladování pokrmů
Výhodná cena
279 Kč
Dostupnost
Skladem 27.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz
Doručení zboží Příprava a skladování pokrmů SKIP HOP

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Prodeti.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Příprava a skladování pokrmů SKIP HOP

Informace k produktu

Pokud k produktu (SKIP HOP Zoo Kalíšek na sušenky - Jednorožec ) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SKIP HOP), manuály, či podrobné složení k produktu 879674023116 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Prodeti.cz, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Prodeti.cz najít tyto produkty:
Příprava a skladování pokrmů - Zobrazit více produktů