Info o Skandál v Čechách: Zábavná čítanka pro cizince recenze, hodnocení a parametry

Informace: Skandál v Čechách: Zábavná čítanka pro cizince Individuální sporty Ladislav Kaska

Popis produktu: Kniha Skandál v Čechách: Zábavná čítanka pro cizince:Tato zábavná čítanka pro cizince navazuje volně na populární čítanku 333x česky, ale tato je pro pokročilé studenty. Obsahuje adaptované povídky českých (J. Neruda, K. Poláček, K.Čapek...) i cizích autorů (M.Twain, A.C.Doyle, O. Henry, S. Leacock..). Ke každému textu se váže test správnosti porozumění, podle potřeby i vysvětlení eventuálních jazykových problémů či reálií.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Skandál v Čechách: Zábavná čítanka pro cizince, dnes za výhodnou cenu 198 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Individuální sporty.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Individuální sporty Ladislav Kaska, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Skandál v Čechách: Zábavná čítanka pro cizince

Martin
Recenze Skandál v Čechách: Zábavná čítanka pro cizince: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Ladislav Kaska. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Ladislav Kaska kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Skandál v Čechách: Zábavná čítanka pro cizince a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Skandál v Čechách: Zábavná čítanka pro cizince: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Skandál v Čechách: Zábavná čítanka pro cizince Ladislav Kaska

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Skandál v Čechách: Zábavná čítanka pro cizince a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Ladislav Kaska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 198 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Skandál v Čechách: Zábavná čítanka pro cizince:
- populární dodavatel a výrobce Ladislav Kaska
- číslo EAN 9788027049721
- produkt je v kategorii Individuální sporty


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Skandál v Čechách: Zábavná čítanka pro cizince Individuální sporty
Výhodná cena
198 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Individuální sporty Ladislav Kaska

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Individuální sporty Ladislav Kaska

Informace k produktu

Pokud k produktu (Skandál v Čechách: Zábavná čítanka pro cizince) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Ladislav Kaska), manuály, či podrobné složení k produktu 9788027049721 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Individuální sporty - Zobrazit více produktů