Info o Simba Glibbi sliz, 4 druhy - Červená recenze, hodnocení a parametry

Informace: Simba Glibbi sliz, 4 druhy - Červená Hračky do vany Simba

Popis produktu: Glibbi se smíchá s vodou a může začít zábavné koupání. Voda se změní v barevnou hmotu, která nelepí, nebarví kůži ani vanu. Po ukončení koupele se voda pomocí speciálního sáčku, přemění zpět na vodu. Napusť, vysyp a koupel plná barev začíná!   Specifikace: 4 barvy: červená, modrá, zelená nebo růžová. Balení obsahuje: 2 sáčky s barvou a 2 sáčky s látkou, která Glibbi hmotu rozpustí. Neobsahuje umělé navoněné látky, usazeniny nebo zbytky barvy a konzervační látky. Vhodné pro použití ve vaně nebo i v bazénku. Vhodné pro děti od 3 let. Dermatologicky testováno.   Postup: 1. Napusťte do vany vlažnou vodu. 2. Do vody rovnoměrně vysypte barevný Glibbi sliz prášek a rozmíchejte. 3. Glibbi sliz se vytvoří cca za 5–10minut. TIP Napusťte nejprve menší množství vody (cca 20 litrů). Vsypte celý sliz prášek. Vyčkejte 5 až 10 minut a přidejte další vodu dokud sliz nedosáhne konzistence, kterou chcete.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Prodeti.cz nabízí tento produkt Simba Glibbi sliz, 4 druhy - Červená , dnes za výhodnou cenu 256 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Hračky do vany.


Názory a komentáře


Názory na Simba Glibbi sliz, 4 druhy - Červená

Martin
Recenze Simba Glibbi sliz, 4 druhy - Červená : Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Simba. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Simba kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Simba Glibbi sliz, 4 druhy - Červená a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Simba Glibbi sliz, 4 druhy - Červená : S tímto e-shopem Prodeti.cz mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Simba Glibbi sliz, 4 druhy - Červená Simba

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Simba Glibbi sliz, 4 druhy - Červená a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Prodeti.cz Simba, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 256 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Simba Glibbi sliz, 4 druhy - Červená :
- populární dodavatel a výrobce Simba
- číslo EAN 4052351024798
- produkt je v kategorii Hračky do vany


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Simba Glibbi sliz, 4 druhy - Červená
					
				 Hračky do vany
Výhodná cena
256 Kč
Dostupnost
Skladem 25.02.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz
Doručení zboží Hračky do vany Simba

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Prodeti.cz pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Hračky do vany Simba

Informace k produktu

Pokud k produktu (Simba Glibbi sliz, 4 druhy - Červená ) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Simba), manuály, či podrobné složení k produktu 4052351024798 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Prodeti.cz, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.