Info o Sherlock Holmes II. recenze, hodnocení a parametry

Informace: Sherlock Holmes II. Beletrie pro dospělé Random House UK Ltd

Popis produktu: Kniha Sherlock Holmes II.:Sherlock HolmesThe Complete Novels and StoriesVolume IISince his first appearance in Beetons Christmas Annual in 1887, Sir Arthur Conan Doyles Sherlock Holmes has been one of the most beloved fictional characters ever created. Now, in two paperback volumes, Bantam presents all fifty-six short stories and four novels featuring Conan Doyles classic hero--a truly complete collection of Sherlock Holmess adventures in crime!Volume II begins with The Hound of the Baskervilles, a haunting novel of murder on eerie Grimpen Moor, which has rightly earned its reputation as the finest murder mystery ever written. The Valley of Fear matches Holmes against his archenemy, the master of imaginative crime, Professor Moriarty. In addition, the loyal Dr. Watson has faithfully recorded Holmess feats of extraordinary detection in such famous cases as the thrilling The Adventure of the Red Circle and the twelve baffling adventures from The Case Book of Sherlock Holmes. Conan Doyles incomparable tales bring to life a Victorian England of horse-drawn cabs, fogs, and the famous lodgings at 221B Baker Street, where for more than forty years Sherlock Holmes earned his undisputed reputation as the greatest fictional detective of all time.A collection of some of the greatest mystery stories ever written. Included is The Hound of the Baskervilles.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Sherlock Holmes II., dnes za výhodnou cenu 231 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Beletrie pro dospělé.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Beletrie pro dospělé Random House UK Ltd, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Sherlock Holmes II.

Martin
Recenze Sherlock Holmes II.: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Random House UK Ltd. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Random House UK Ltd kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Sherlock Holmes II. a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Sherlock Holmes II.: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Sherlock Holmes II. Random House UK Ltd

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Sherlock Holmes II. a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Random House UK Ltd, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 231 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Sherlock Holmes II.:
- populární dodavatel a výrobce Random House UK Ltd
- číslo EAN 9780553212426
- produkt je v kategorii Beletrie pro dospělé


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Sherlock Holmes II. Beletrie pro dospělé
Výhodná cena
231 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Beletrie pro dospělé Random House UK Ltd

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Beletrie pro dospělé Random House UK Ltd

Informace k produktu

Pokud k produktu (Sherlock Holmes II.) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Random House UK Ltd), manuály, či podrobné složení k produktu 9780553212426 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Beletrie pro dospělé - Zobrazit více produktů