Info o Sbírka souvztažností k účtům směrné účtové osnovy se vzorovou účtovou osnovou: s opravami pro rok 20 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Sbírka souvztažností k účtům směrné účtové osnovy se vzorovou účtovou osnovou: s opravami pro rok 20 Účetnictví Anag

Popis produktu: Kniha Sbírka souvztažností k účtům směrné účtové osnovy se vzorovou účtovou osnovou: s opravami pro rok 20: Tato sbírka souvztažností rozpracovává vyhlášku č. 500/2002 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o účetnictví pro účetní jednotky, které jsou podnikateli účtujícími v soustavě podvojného účetnictví, a České účetní standardy 001 až 023. Praktický pomocník pro nejrůznější organizace Řízení a hodnocení vývoje hospodaření organizací se neobejde bez využívání účetních ekonomických informací. Právě jejich snadnějšímu a kvalitnějšímu získávání by měla napomoci tato publikace v novém rozšířeném, upraveném a doplněném vydání. Kniha je určena pro auditory, účetní pracovníky, pracovníky kontrolních útvarů, poradenských organizací, organizací zabývajících se zpracováním softwaru pro účetnictví, jakož i pracovníky dalších odborných útvarů (finančních, daňových, plánovacích apod.). ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Sbírka souvztažností k účtům směrné účtové osnovy se vzorovou účtovou osnovou: s opravami pro rok 20, dnes za výhodnou cenu 391 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Účetnictví.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Účetnictví Anag, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Sbírka souvztažností k účtům směrné účtové osnovy se vzorovou účtovou osnovou: s opravami pro rok 20

Martin
Recenze Sbírka souvztažností k účtům směrné účtové osnovy se vzorovou účtovou osnovou: s opravami pro rok 20: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Anag. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Anag kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Sbírka souvztažností k účtům směrné účtové osnovy se vzorovou účtovou osnovou: s opravami pro rok 20 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Sbírka souvztažností k účtům směrné účtové osnovy se vzorovou účtovou osnovou: s opravami pro rok 20: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Sbírka souvztažností k účtům směrné účtové osnovy se vzorovou účtovou osnovou: s opravami pro rok 20 Anag

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Sbírka souvztažností k účtům směrné účtové osnovy se vzorovou účtovou osnovou: s opravami pro rok 20 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Anag, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 391 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Sbírka souvztažností k účtům směrné účtové osnovy se vzorovou účtovou osnovou: s opravami pro rok 20:
- populární dodavatel a výrobce Anag
- číslo EAN 9788090746800
- produkt je v kategorii Účetnictví


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Sbírka souvztažností k účtům směrné účtové osnovy se vzorovou účtovou osnovou: s opravami pro rok 20 Účetnictví
Výhodná cena
391 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Účetnictví Anag

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Účetnictví Anag

Informace k produktu

Pokud k produktu (Sbírka souvztažností k účtům směrné účtové osnovy se vzorovou účtovou osnovou: s opravami pro rok 20) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Anag), manuály, či podrobné složení k produktu 9788090746800 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.