Info o Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 58: Obsahuje CD recenze, hodnocení a parametry

Informace: Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 58: Obsahuje CD Levné elektro C.H.BECK

Popis produktu: Kniha Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 58: Obsahuje CD:Sbírka obsahuje v chronologickém pořadí všechny přijaté nálezy a vybraná usnesení Ústavního soudu. Pro odbornou, ale i laickou veřejnost je publikace nepostradatelnou pomůckou k interpretaci a aplikaci právních norem. Zdrojem poučení jsou nejen odůvodnění výroků nálezů a usnesení, ale i tzv. dissenty odlišná stanoviska soudců, kteří nesouhlasí s většinovým názorem Ústavního soudu. Publikace je přehledně a systematicky zpracována, přičemž každý nález je opatřen výstižným názvem a právní větou, která umožňuje rychlou a věcnou orientaci. V každém díle také naleznete seznam právních předpisů použitých v textu. Díky Sbírce nálezů a usnesení získáte aktuální přehled rozhodovací praxe Ústavního soudu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 58: Obsahuje CD, dnes za výhodnou cenu 1 210 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro C.H.BECK, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 58: Obsahuje CD

Martin
Recenze Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 58: Obsahuje CD: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce C.H.BECK. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky C.H.BECK kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 58: Obsahuje CD a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 58: Obsahuje CD: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 58: Obsahuje CD C.H.BECK

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 58: Obsahuje CD a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro C.H.BECK, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 210 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 58: Obsahuje CD:
- populární dodavatel a výrobce C.H.BECK
- číslo EAN 9788074004193
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 58: Obsahuje CD Levné elektro
Výhodná cena
1 210 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro C.H.BECK

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro C.H.BECK

Informace k produktu

Pokud k produktu (Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR, sv. 58: Obsahuje CD) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (C.H.BECK), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074004193 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.