Info o S.E.X recenze, hodnocení a parametry

Informace: S.E.X Romány Petr Doležal

Popis produktu: Kniha S.E.X: Příběh třináctiletého dítěte vyrůstajícího na samém dně naší současné společnosti je nejotevřenější zpovědí, jaká byla dosud publikována. Je šokujícím čtením, které svým literárním jazykem zcela vybočuje ze všech žánrových směrů. Bez nadsázky lze tuto knihu označit za nejoriginálnější publikaci, která byla v posledních třiceti letech v České republice vydána. Její námět je inspirován skutečným osudem chlapce žijícího v sociálním bytě s matkou, závislou na alkoholu, který je zdravotně postižen, ale dokáže najít nezlomnou sílu nepoddat se prostředí, které láme mnohem silnější charaktery dospělých žijících v jeho okolí. Mohlo by se zdát, že vážnost námětu čtenáři nabízí klasický sociální román s prvky melancholie a beznaděje. Ale není tomu tak, kniha je nečekaně humorná a překypuje optimizmem. Naplňuje se tím do posledního písmene krédo spisovatele Petra Doležala: Mé knihy jsou slzy smíchu či dojetí, vše ostatní je jen potištěný papír. A obojího v této zcela mimořádné knize nalezne čtenář překvapivé množství.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt S.E.X, dnes za výhodnou cenu 178 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Romány.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Romány Petr Doležal, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na S.E.X

Martin
Recenze S.E.X: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Petr Doležal. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Petr Doležal kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze S.E.X a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu S.E.X: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti S.E.X Petr Doležal

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace S.E.X a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Petr Doležal, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 178 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku S.E.X:
- populární dodavatel a výrobce Petr Doležal
- číslo EAN 9788087979006
- produkt je v kategorii Romány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

S.E.X Romány
Výhodná cena
178 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Romány Petr Doležal

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Romány Petr Doležal

Informace k produktu

Pokud k produktu (S.E.X) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Petr Doležal), manuály, či podrobné složení k produktu 9788087979006 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Romány - Zobrazit více produktů