Info o Rubi TZ-1020 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Rubi TZ-1020 Řezačky Rubi

Popis produktu: ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop SIKO.CZ nabízí tento produkt Rubi TZ-1020, dnes za výhodnou cenu 22 667 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Řezačky.


O prodejci SIKO.CZ

Předěláváte nebo vybavujete koupelnu? SIKO.CZ je tradičním prodejcem koupelnové techniky a příslušenství. Zobrazte se si nabídku zboží Řezačky Rubi, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt SIKO.CZ za výhodnou cenu.


SIKO.CZ


Názory a komentáře


Názory na Rubi TZ-1020

Martin
Recenze Rubi TZ-1020: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Rubi. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Rubi kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Rubi TZ-1020 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Rubi TZ-1020: S tímto e-shopem SIKO.CZ mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Rubi TZ-1020 Rubi

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Rubi TZ-1020 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu SIKO.CZ Rubi, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 22 667 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Rubi TZ-1020:
- populární dodavatel a výrobce Rubi
- číslo EAN 8413797179514
- produkt je v kategorii Řezačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Rubi TZ-1020 Řezačky
Výhodná cena
22 667 Kč
Dostupnost
28.04.2021
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » SIKO.CZ
Doručení zboží Řezačky Rubi

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu SIKO.CZ pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Řezačky Rubi

Informace k produktu

Pokud k produktu (Rubi TZ-1020) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Rubi), manuály, či podrobné složení k produktu 8413797179514 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce SIKO.CZ, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce SIKO.CZ najít tyto produkty:
Řezačky - Zobrazit více produktů