Info o Rozumný život (1): Idealizace aneb potíže si vytváříme sami recenze, hodnocení a parametry

Informace: Rozumný život (1): Idealizace aneb potíže si vytváříme sami Esoterika Eugenika

Popis produktu: Kniha Rozumný život (1): Idealizace aneb potíže si vytváříme sami:Tato kniha se může stát něčím podobným dopravním předpisům na cestě životem. Najdete v ní tajné zákony a pravidla, jimž je podřízen celý náš život. Pravidla zde uvedená vám poskytnou příležitost vyjít ze světa problémů a vykročit do rozumného světa. Světa, v němž můžete přijímat vědomá rozhodnutí, protože znáte příčiny a důsledky událostí. Jestliže se vám něco nedaří, pak budete znát proč. Jestliže budete něco chtít, pak budete vědět, jak toho dosáhnout. Stanete se skutečnými pány svého života.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Rozumný život (1): Idealizace aneb potíže si vytváříme sami, dnes za výhodnou cenu 260 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Esoterika.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Esoterika Eugenika, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Rozumný život (1): Idealizace aneb potíže si vytváříme sami

Martin
Recenze Rozumný život (1): Idealizace aneb potíže si vytváříme sami: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Eugenika. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Eugenika kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Rozumný život (1): Idealizace aneb potíže si vytváříme sami a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Rozumný život (1): Idealizace aneb potíže si vytváříme sami: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Rozumný život (1): Idealizace aneb potíže si vytváříme sami Eugenika

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Rozumný život (1): Idealizace aneb potíže si vytváříme sami a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Eugenika, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 260 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Rozumný život (1): Idealizace aneb potíže si vytváříme sami:
- populární dodavatel a výrobce Eugenika
- číslo EAN 9788081003080
- produkt je v kategorii Esoterika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Rozumný život (1): Idealizace aneb potíže si vytváříme sami Esoterika
Výhodná cena
260 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Esoterika Eugenika

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Esoterika Eugenika

Informace k produktu

Pokud k produktu (Rozumný život (1): Idealizace aneb potíže si vytváříme sami) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Eugenika), manuály, či podrobné složení k produktu 9788081003080 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.