Info o Rodinné domy: Stempel - Tesař - Jasanský recenze, hodnocení a parametry

Informace: Rodinné domy: Stempel - Tesař - Jasanský Architektura, design Kant

Popis produktu: Kniha Rodinné domy: Stempel - Tesař - Jasanský:Nechte se unést moderní architekturou v melancholické náladě české krajiny v knize Rodinné domy, která přináší výběr z desetileté tvorby studia Stempel & Tesař architekti. Přední český fotograf Lukáš Jasanský zasadil stavby do vztahů s okolím, odhalil jejich unikátní architekturu, a to bez pozlátka slunných dnů a bohaté zeleně, v nepříznivém počasí, s patinou času. Publikací se zcela svébytnou atmosférou se vine nit komentářů od osobností z oboru architektura a její teorie, hodnotících rukopis autorů staveb i jednotlivého rodinného domu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Rodinné domy: Stempel - Tesař - Jasanský, dnes za výhodnou cenu 334 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Architektura, design.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Architektura, design Kant, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Rodinné domy: Stempel - Tesař - Jasanský

Martin
Recenze Rodinné domy: Stempel - Tesař - Jasanský: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Kant. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Kant kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Rodinné domy: Stempel - Tesař - Jasanský a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Rodinné domy: Stempel - Tesař - Jasanský: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Rodinné domy: Stempel - Tesař - Jasanský Kant

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Rodinné domy: Stempel - Tesař - Jasanský a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Kant, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 334 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Rodinné domy: Stempel - Tesař - Jasanský:
- populární dodavatel a výrobce Kant
- číslo EAN 9788074372711
- produkt je v kategorii Architektura, design


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Rodinné domy: Stempel - Tesař - Jasanský Architektura, design
Výhodná cena
334 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Architektura, design Kant

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Architektura, design Kant

Informace k produktu

Pokud k produktu (Rodinné domy: Stempel - Tesař - Jasanský) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Kant), manuály, či podrobné složení k produktu 9788074372711 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.