Info o Robin druhý a jeho rodina recenze, hodnocení a parametry

Informace: Robin druhý a jeho rodina Humor, satira Šulc-Švarc

Popis produktu: Kniha Robin druhý a jeho rodina: Zábavná a vtipná rodinná kronika je volným pokračováním Robina po deseti letech. Robin Druhý Zdeny Frýbové je pokračováním jejího bestseleru Robin po deseti letech. Vnučkám vypravěčky Anince a Karince je proto už deset let, svérázné tetičce Haně je přes osmdesát, pejskové z první knihy Robin a Batul zemřeli, ale jejich nástupci - foxteriér Robin Druhý, skotští teriéři Edy a Tony a nalezenec Jean-Paul - si s nimi v ničem nezadají. Nyní žije rozvětvená rodina společně ve velké vile, kde je dostatek prostoru pro legraci, dobrodružství i šťastně končící dramata, na kterých se podílejí zejména obě holčičky a všichni psi. Zábavná, vtipná a rozverná rodinná kronika plyne v laskavé atmosféře, v níž se všichni navzájem milují, všichni navzájem si jdou na nervy, ale co především: přes všechny maléry a svízele se dokážou přenášet s humorem.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Robin druhý a jeho rodina, dnes za výhodnou cenu 269 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Humor, satira.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Humor, satira Šulc-Švarc, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Robin druhý a jeho rodina

Martin
Recenze Robin druhý a jeho rodina: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Šulc-Švarc. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Šulc-Švarc kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Robin druhý a jeho rodina a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Robin druhý a jeho rodina: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Robin druhý a jeho rodina Šulc-Švarc

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Robin druhý a jeho rodina a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Šulc-Švarc, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 269 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Robin druhý a jeho rodina:
- populární dodavatel a výrobce Šulc-Švarc
- číslo EAN 9788072443277
- produkt je v kategorii Humor, satira


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Robin druhý a jeho rodina Humor, satira
Výhodná cena
269 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Humor, satira Šulc-Švarc

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Humor, satira Šulc-Švarc

Informace k produktu

Pokud k produktu (Robin druhý a jeho rodina) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Šulc-Švarc), manuály, či podrobné složení k produktu 9788072443277 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.