Info o Riziko pádu v ošetřovatelské praxi: u hospitalizovaných pacientů s neurologickým onemocněním recenze, hodnocení a parametry

Informace: Riziko pádu v ošetřovatelské praxi: u hospitalizovaných pacientů s neurologickým onemocněním Klasická medicína Grada

Popis produktu: Kniha Riziko pádu v ošetřovatelské praxi: u hospitalizovaných pacientů s neurologickým onemocněním:Riziko pádů v ošetřovatelské praxi je aktuálním bodem managementu nežádoucích rizik ve zdravotnictví. Kniha zahrnuje informace o rizikových skupinách nemocných, uvádí typy pádů a jejich mechanismy. Zabývá se konkrétními intervencemi k prevenci pádu nemocných ve zdravotnických zařízeních.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Riziko pádu v ošetřovatelské praxi: u hospitalizovaných pacientů s neurologickým onemocněním, dnes za výhodnou cenu 208 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Klasická medicína.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Klasická medicína Grada, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Riziko pádu v ošetřovatelské praxi: u hospitalizovaných pacientů s neurologickým onemocněním

Martin
Recenze Riziko pádu v ošetřovatelské praxi: u hospitalizovaných pacientů s neurologickým onemocněním: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Grada. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Grada kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Riziko pádu v ošetřovatelské praxi: u hospitalizovaných pacientů s neurologickým onemocněním a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Riziko pádu v ošetřovatelské praxi: u hospitalizovaných pacientů s neurologickým onemocněním: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Riziko pádu v ošetřovatelské praxi: u hospitalizovaných pacientů s neurologickým onemocněním Grada

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Riziko pádu v ošetřovatelské praxi: u hospitalizovaných pacientů s neurologickým onemocněním a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Grada, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 208 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Riziko pádu v ošetřovatelské praxi: u hospitalizovaných pacientů s neurologickým onemocněním:
- populární dodavatel a výrobce Grada
- číslo EAN 9788027108503
- produkt je v kategorii Klasická medicína


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Riziko pádu v ošetřovatelské praxi: u hospitalizovaných pacientů s neurologickým onemocněním Klasická medicína
Výhodná cena
208 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Klasická medicína Grada

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Klasická medicína Grada

Informace k produktu

Pokud k produktu (Riziko pádu v ošetřovatelské praxi: u hospitalizovaných pacientů s neurologickým onemocněním) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Grada), manuály, či podrobné složení k produktu 9788027108503 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.