Info o Rilkovy „Sonette an Orpheus“ Interpretace: a překlad recenze, hodnocení a parametry

Informace: Rilkovy „Sonette an Orpheus“ Interpretace: a překlad Levné elektro Karolinum

Popis produktu: Kniha Rilkovy „Sonette an Orpheus“ Interpretace: a překlad:Kniha přináší interpretace básní jedné z Rilkových stěžejních sbírek, česky známé jako „Sonety Orfeovi“. Po německém znění každého sonetu následuje doslovný překlad, poté komentář autora a résumé komentáře německého rilkologa Hermanna Mörchena (orientovaného heideggerovsky) a Ernsta Leisiho (orientovaného na sémantický strukturalismus); porovnávány jsou přitom též interpretace v českých překladech (V. Renč, V. Holan, J. Pokorný, T. Vítek, A. Misař, M. Suchomel). Práce je zaměřena proti patetizaci Rilkovy poezie. Závěrečnou část tvoří vlastní překlad „Sonetů Orfeovi“.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Rilkovy „Sonette an Orpheus“ Interpretace: a překlad, dnes za výhodnou cenu 414 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro Karolinum, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Rilkovy „Sonette an Orpheus“ Interpretace: a překlad

Martin
Recenze Rilkovy „Sonette an Orpheus“ Interpretace: a překlad: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Karolinum. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Karolinum kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Rilkovy „Sonette an Orpheus“ Interpretace: a překlad a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Rilkovy „Sonette an Orpheus“ Interpretace: a překlad: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Rilkovy „Sonette an Orpheus“ Interpretace: a překlad Karolinum

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Rilkovy „Sonette an Orpheus“ Interpretace: a překlad a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Karolinum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 414 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Rilkovy „Sonette an Orpheus“ Interpretace: a překlad:
- populární dodavatel a výrobce Karolinum
- číslo EAN 9788024638997
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Rilkovy „Sonette an Orpheus“ Interpretace: a překlad Levné elektro
Výhodná cena
414 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro Karolinum

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro Karolinum

Informace k produktu

Pokud k produktu (Rilkovy „Sonette an Orpheus“ Interpretace: a překlad) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Karolinum), manuály, či podrobné složení k produktu 9788024638997 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.