Info o Řezačka Eko 400 mm R40EKO recenze, hodnocení a parametry

Informace: Řezačka Eko 400 mm R40EKO Řezačky Multi

Popis produktu: Hobby řezačka na obklady a dlažby.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop SIKO.CZ nabízí tento produkt Řezačka Eko 400 mm R40EKO, dnes za výhodnou cenu 549 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Řezačky.


O prodejci SIKO.CZ

Předěláváte nebo vybavujete koupelnu? SIKO.CZ je tradičním prodejcem koupelnové techniky a příslušenství. Zobrazte se si nabídku zboží Řezačky Multi, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt SIKO.CZ za výhodnou cenu.


SIKO.CZ


Názory a komentáře


Názory na Řezačka Eko 400 mm R40EKO

Martin
Recenze Řezačka Eko 400 mm R40EKO: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Multi. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Multi kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Řezačka Eko 400 mm R40EKO a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Řezačka Eko 400 mm R40EKO: S tímto e-shopem SIKO.CZ mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Řezačka Eko 400 mm R40EKO Multi

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Řezačka Eko 400 mm R40EKO a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu SIKO.CZ Multi, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 549 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Řezačka Eko 400 mm R40EKO:
- populární dodavatel a výrobce Multi
- číslo EAN 8590386900251
- produkt je v kategorii Řezačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Řezačka Eko 400 mm R40EKO Řezačky
Výhodná cena
549 Kč
Dostupnost
Skladem 14.04.2021
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » SIKO.CZ
Doručení zboží Řezačky Multi

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu SIKO.CZ pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Řezačky Multi

Informace k produktu

Pokud k produktu (Řezačka Eko 400 mm R40EKO) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Multi), manuály, či podrobné složení k produktu 8590386900251 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce SIKO.CZ, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.