Info o Rafaelova škola: Vlasy dryád recenze, hodnocení a parametry

Informace: Rafaelova škola: Vlasy dryád Levné elektro MAITREA a.s.

Popis produktu: Kniha Rafaelova škola: Vlasy dryád: Vlasy dryád, pátá kniha série Rafaelova škola, navazuje na předchozí díly: Vílí křídla, Tance nág, Rohy faunů a Vlnění nymf. Rafaelova škola je tajemný romantický příběh s prvky léčitelství, esoteriky a ekologie z poloviny zasazený do současného světa, kde v křivoklátských lesích najdeme přírodovědné gymnázium zvané Rafaelova škola. V ní pátým rokem studuje šestnáctiletá Marina Fialková, protože si to přála její nezvěstná maminka. Marina tady poznává druhou polovinu existence, neviditelný svět za oponou. Svou maminku již nalezla, nyní se stává dryádou, bytostí na rozhraní mezi živočichy a rostlinami. Dospívá a je postavena před volbu své budoucnosti. Současně potkává lásku, o které sní. Je však tato láska tou, která jí byla předurčena? Než se Rafaelova škola dočkala knižního vydání, publikovala ji autorka na blogu. Série zaujala nejen dívky, ale také starší čtenářky všech věkových skupin. Při psaní je pro autorku inspirací její láska k Zemi, k přírodě, k lidem, k bylinám. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Rafaelova škola: Vlasy dryád, dnes za výhodnou cenu 350 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Levné elektro.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Levné elektro MAITREA a.s., které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Rafaelova škola: Vlasy dryád

Martin
Recenze Rafaelova škola: Vlasy dryád: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce MAITREA a.s.. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky MAITREA a.s. kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Rafaelova škola: Vlasy dryád a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Rafaelova škola: Vlasy dryád: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Rafaelova škola: Vlasy dryád MAITREA a.s.

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Rafaelova škola: Vlasy dryád a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro MAITREA a.s., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 350 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Rafaelova škola: Vlasy dryád:
- populární dodavatel a výrobce MAITREA a.s.
- číslo EAN 9788075004024
- produkt je v kategorii Levné elektro


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Rafaelova škola: Vlasy dryád Levné elektro
Výhodná cena
350 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Levné elektro MAITREA a.s.

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Levné elektro MAITREA a.s.

Informace k produktu

Pokud k produktu (Rafaelova škola: Vlasy dryád) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (MAITREA a.s.), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075004024 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Levné elektro - Zobrazit více produktů