Info o Purity recenze, hodnocení a parametry

Informace: Purity Romány Harper Collins Publ. UK

Popis produktu: Kniha Purity:A magnum opus for our morally complex times from the author of FREEDOM and THE CORRECTIONS Young Pip Tyler doesn’t know who she is. She knows that her real name is Purity, that she’s saddled with 130,000 in student debt, that she’s squatting with anarchists in Oakland, and that her relationship with her mother her only family is hazardous. But she doesn’t have a clue who her father is, why her mother chose to live as a recluse with an invented name, or how she’ll ever have a normal life. Enter the Germans. A glancing encounter with a German peace activist leads Pip to an internship in South America with the Sunlight Project, an organization that traffics in all the secrets of the world including, Pip hopes, the secret of her origins. TSP is the brainchild of Andreas Wolf, a charismatic provocateur who rose to fame in the chaos following the fall of the Berlin Wall. Now on the lam in Bolivia, Andreas is drawn to Pip for reasons she doesn’t understand, and the intensity of her response to him upends her conventional ideas of right and wrong. Jonathan Franzen’s Purity is a grand story of youthful idealism, extreme fidelity, and murder. The author of The Corrections and Freedom has imagined a world of vividly original characters Californians and East Germans, good parents and bad parents, journalists and leakers and he follows their intertwining paths through landscapes as contemporary as the omnipresent Internet and as ancient as the war between the sexes. Purity is the most daring and penetrating book yet by one of the major writers of our time. Pip Tyler doesnt know who she is. She knows her real name is PURITY, that shes saddled with student debt, and that her relationship with her mother is hazardous. But she doesnt have a clue who her father is or how she can ever have a normal life. Set in America, Bolivia, and Germany, PURITY is a dark-hued comedy of youthful idealism, extreme fidelity, and murder - Franzens most searching book yet.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Purity, dnes za výhodnou cenu 223 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Romány.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Romány Harper Collins Publ. UK, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Purity

Martin
Recenze Purity: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Harper Collins Publ. UK. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Harper Collins Publ. UK kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Purity a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Purity: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Purity Harper Collins Publ. UK

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Purity a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Harper Collins Publ. UK, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 223 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Purity:
- populární dodavatel a výrobce Harper Collins Publ. UK
- číslo EAN 9780008192518
- produkt je v kategorii Romány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Purity Romány
Výhodná cena
223 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Romány Harper Collins Publ. UK

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Romány Harper Collins Publ. UK

Informace k produktu

Pokud k produktu (Purity) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Harper Collins Publ. UK), manuály, či podrobné složení k produktu 9780008192518 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Dále můžete v kategorii od toho prodejce Alza.cz Elektro najít tyto produkty:
Romány - Zobrazit více produktů