Info o Pulp Fiction: kompletní historie mistrovského díla Quentina Tarantina recenze, hodnocení a parametry

Informace: Pulp Fiction: kompletní historie mistrovského díla Quentina Tarantina Film SLOVART

Popis produktu: Kniha Pulp Fiction: kompletní historie mistrovského díla Quentina Tarantina:V této vůbec první kompletní historii filmu, označeného týdeníkem Entertainment Weekly jako „nic menšího než přerod hlavního proudu americké kinematografie, odhalíte všechno o výjimečném snímku Quentina Tarantina z roku 1994 - od jeho počátků přes senzační uvedení (ženy křičí! lidé omdlévají!) až po fenomenální vliv na to, jak jsou filmy vyráběny i přijímány. Dostaneme se k detailům, které popisují, komu se podobá Marsellus Wallace (a co by mohlo být v jeho kufříku), proč jsou hamburgery - pokud možno ty od Big Kahuna - základem každé vydatné snídaně, a mnohem více. Celá kniha je ilustrována obrázky, inspirovanými filmem Pulp Fiction a kulturními prvky, které Tarantina ovlivnily, a ohromujícím výběrem filmových momentek i nepoužitých pracovních záběrů.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Pulp Fiction: kompletní historie mistrovského díla Quentina Tarantina, dnes za výhodnou cenu 573 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Film.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Film SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Pulp Fiction: kompletní historie mistrovského díla Quentina Tarantina

Martin
Recenze Pulp Fiction: kompletní historie mistrovského díla Quentina Tarantina: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Pulp Fiction: kompletní historie mistrovského díla Quentina Tarantina a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Pulp Fiction: kompletní historie mistrovského díla Quentina Tarantina: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Pulp Fiction: kompletní historie mistrovského díla Quentina Tarantina SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Pulp Fiction: kompletní historie mistrovského díla Quentina Tarantina a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 573 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Pulp Fiction: kompletní historie mistrovského díla Quentina Tarantina:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073918545
- produkt je v kategorii Film


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Pulp Fiction: kompletní historie mistrovského díla Quentina Tarantina Film
Výhodná cena
573 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Film SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Film SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Pulp Fiction: kompletní historie mistrovského díla Quentina Tarantina) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073918545 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.