Info o Psychofyzický kód: Jak změnit přesvědčení omezující naše zdraví, dlouhověkost a úspěch recenze, hodnocení a parametry

Informace: Psychofyzický kód: Jak změnit přesvědčení omezující naše zdraví, dlouhověkost a úspěch Zdravý způsob života Anag

Popis produktu: Kniha Psychofyzický kód: Jak změnit přesvědčení omezující naše zdraví, dlouhověkost a úspěch: Proč je tak obtížné opustit své přesvědčení či chování, i když víme, že už je pro nás zbytečné? Změňte své „kódování“ a změníte celý svůj život Jak mohou někteří jedinci odvrátit nevyléčitelné nemoci, zatímco jiní trpí traumaty z dětství i po letech léčby? To jsou otázky, které si v této knize pokládá neuropsycholog a zakladatel biokognitivní vědy Dr. Mario Martinez. Autor nás ve svém díle vyzývá, abychom se ztotožnili s radikálně novými vzory pro lepší zdraví a celkovou pohodu. Vše souvisí se vším Čtenáři se díky této knize naučí nejen základům fascinující biokognitivní vědy, ale také pochopí, jak komunikovat se svým tělem vlastním biochemickým jazykem a dosáhnout výsledků, které se až doposud zdály přinejmenším nedostižitelnými. Martinez odhaluje, jaký dopad má naše kulturní přesvědčení na náš imunitní systém, a nabízí cestu, jak vyléčit své archetypální rány způsobené studem, opuštěním či zradou, a mnoho dalšího. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Psychofyzický kód: Jak změnit přesvědčení omezující naše zdraví, dlouhověkost a úspěch, dnes za výhodnou cenu 283 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Zdravý způsob života.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Zdravý způsob života Anag, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Psychofyzický kód: Jak změnit přesvědčení omezující naše zdraví, dlouhověkost a úspěch

Martin
Recenze Psychofyzický kód: Jak změnit přesvědčení omezující naše zdraví, dlouhověkost a úspěch: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Anag. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Anag kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Psychofyzický kód: Jak změnit přesvědčení omezující naše zdraví, dlouhověkost a úspěch a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Psychofyzický kód: Jak změnit přesvědčení omezující naše zdraví, dlouhověkost a úspěch: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Psychofyzický kód: Jak změnit přesvědčení omezující naše zdraví, dlouhověkost a úspěch Anag

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Psychofyzický kód: Jak změnit přesvědčení omezující naše zdraví, dlouhověkost a úspěch a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro Anag, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 283 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Psychofyzický kód: Jak změnit přesvědčení omezující naše zdraví, dlouhověkost a úspěch:
- populární dodavatel a výrobce Anag
- číslo EAN 9788075541888
- produkt je v kategorii Zdravý způsob života


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Psychofyzický kód: Jak změnit přesvědčení omezující naše zdraví, dlouhověkost a úspěch Zdravý způsob života
Výhodná cena
283 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Zdravý způsob života Anag

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Zdravý způsob života Anag

Informace k produktu

Pokud k produktu (Psychofyzický kód: Jak změnit přesvědčení omezující naše zdraví, dlouhověkost a úspěch) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Anag), manuály, či podrobné složení k produktu 9788075541888 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.