Info o Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko recenze, hodnocení a parametry

Informace: Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko Faktografické cestopisy SLOVART

Popis produktu: Kniha Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko: Tato publikace představuje nejen hodnotnou pomůcku při objevování nevšedních krás a turistických atrakcí Svaté země, ale nabízí vzrušující cestu za poznáním jedné ze základních křižovatek lidstva, jež se stala dějištěm událostí, které změnily svět. Text, který nabízí jasný a podrobný obrázek o neocenitelných uměleckých pokladech Izraele a části Jordánska a Sinaje, je doplněn stovkami fotografií, plánků a kreseb. Nechybí zde žádná významná archeologická lokalita a památka – od starobylého Jeruzaléma po jedinečnou Petru, od vykopávek v Caesareji po prastarý klášter sv. Kateřiny –, ale ani méně známá, byť neméně okouzlující místa, jako jsou Gamla, Korazim a Pella. Kniha je určena všem novodobým cestovatelům, od náročných a zvídavých turistů až po milovníky umění. Z praktických důvodů je rozdělena do pěti kapitol věnovaných pěti zeměpisným oblastem Svaté země a zakončuje ji slovníček méně známých pojmů, který umožňuje čtenářům pochopit rozličné aspekty spletitého úseku dějin lidstva, jenž hrál rozhodující roli v utváření dnešní společnosti.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko, dnes za výhodnou cenu 228 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Faktografické cestopisy.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Faktografické cestopisy SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko

Martin
Recenze Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073912215
- produkt je v kategorii Faktografické cestopisy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko Faktografické cestopisy
Výhodná cena
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Faktografické cestopisy SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Faktografické cestopisy SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Průvodce Svatou zemí: Izrael - Sinaj - Jordánsko) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073912215 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.