Info o Proměna Mary Dyerové: Druhý díl slavné mysteriózní trilogie. recenze, hodnocení a parametry

Informace: Proměna Mary Dyerové: Druhý díl slavné mysteriózní trilogie. Fantasy, sci-fi, horory SLOVART

Popis produktu: Kniha Proměna Mary Dyerové: Druhý díl slavné mysteriózní trilogie.: Věřila, že před svou minulostí dokáže utéct. Nedokáže. Věřila, že všechny její problémy jsou jen výplodem její mysli. Nejsou. Nevěřila, že po tom všem, čím si prošla, před ní kluk, kterého miluje, ještě něco tají. Mýlila se. Druhý díl slavné mysteriózní trilogie.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop Alza.cz Elektro nabízí tento produkt Proměna Mary Dyerové: Druhý díl slavné mysteriózní trilogie., dnes za výhodnou cenu 226 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Fantasy, sci-fi, horory.


O prodejci Alza.cz Elektro

Alza.cz Elektro je specializovaný eshop s elektro vybavením a elektrospotřebiči. Eshop má velkou tradici a příznivé ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Fantasy, sci-fi, horory SLOVART, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Elektro za výhodnou cenu.


Alza.cz Elektro


Názory a komentáře


Názory na Proměna Mary Dyerové: Druhý díl slavné mysteriózní trilogie.

Martin
Recenze Proměna Mary Dyerové: Druhý díl slavné mysteriózní trilogie.: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce SLOVART. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky SLOVART kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Proměna Mary Dyerové: Druhý díl slavné mysteriózní trilogie. a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Proměna Mary Dyerové: Druhý díl slavné mysteriózní trilogie.: S tímto e-shopem Alza.cz Elektro mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Proměna Mary Dyerové: Druhý díl slavné mysteriózní trilogie. SLOVART

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Proměna Mary Dyerové: Druhý díl slavné mysteriózní trilogie. a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu Alza.cz Elektro SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 226 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Proměna Mary Dyerové: Druhý díl slavné mysteriózní trilogie.:
- populární dodavatel a výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788073917531
- produkt je v kategorii Fantasy, sci-fi, horory


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Proměna Mary Dyerové: Druhý díl slavné mysteriózní trilogie. Fantasy, sci-fi, horory
Výhodná cena
226 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Elektro
Doručení zboží Fantasy, sci-fi, horory SLOVART

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu Alza.cz Elektro pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Fantasy, sci-fi, horory SLOVART

Informace k produktu

Pokud k produktu (Proměna Mary Dyerové: Druhý díl slavné mysteriózní trilogie.) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (SLOVART), manuály, či podrobné složení k produktu 9788073917531 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce Alza.cz Elektro, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.