Info o Multi Tools Profi cutter 1000 mm prof.řez.na obk./dl. PROFICUT1000 recenze, hodnocení a parametry

Informace: Multi Tools Profi cutter 1000 mm prof.řez.na obk./dl. PROFICUT1000 Řezačky Multi Tools

Popis produktu: Profesionální řezačka na obklady a dlažby s robustní a pevnou konstrukcí, vodící lištou z pevné oceli zabezpečující řezání i té nejtvrdší dlažby.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

E-shop SIKO.CZ nabízí tento produkt Multi Tools Profi cutter 1000 mm prof.řez.na obk./dl. PROFICUT1000, dnes za výhodnou cenu 3 999 Kč. Nakupujte, dokud je zboží ještě k dispozici. Produkt je v kategorii Řezačky.


O prodejci SIKO.CZ

Předěláváte nebo vybavujete koupelnu? SIKO.CZ je tradičním prodejcem koupelnové techniky a příslušenství. Zobrazte se si nabídku zboží Řezačky Multi Tools, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt SIKO.CZ za výhodnou cenu.


SIKO.CZ


Názory a komentáře


Názory na Multi Tools Profi cutter 1000 mm prof.řez.na obk./dl. PROFICUT1000

Martin
Recenze Multi Tools Profi cutter 1000 mm prof.řez.na obk./dl. PROFICUT1000: Vše zatím ok, i samotná produkt hodnotím kladně i byl dobře zabalen. Líbí se mi jeho vlastnosti a důvěřuji tady této značce Multi Tools. Jsem se vším hodně spokojen.


Jarda
Názor: Rád si od této značky Multi Tools kupuji zboží. Koupil jsem již několik jiných produktů a jsem spokojen. Dobře hodnotím rychlé doručení.


Marek
Hodnocení: Před nákupem si většinou pročítám recenze Multi Tools Profi cutter 1000 mm prof.řez.na obk./dl. PROFICUT1000 a často se podívám i na Youtube. A tento produkt mi vyhovuje.


Janča
Komentář k produktu Multi Tools Profi cutter 1000 mm prof.řez.na obk./dl. PROFICUT1000: S tímto e-shopem SIKO.CZ mám prozatím fajn zkušenosti a líbí se mi jeho přehlednost. Značku toho produktu jsem si oblíbil a nemám co vytknout.

Vlastnosti Multi Tools Profi cutter 1000 mm prof.řez.na obk./dl. PROFICUT1000 Multi Tools

Více produktových obrázků, podrobnější specifikace Multi Tools Profi cutter 1000 mm prof.řez.na obk./dl. PROFICUT1000 a popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na webu obchodu SIKO.CZ Multi Tools, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde:

Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>

Parametry a údaje o výrobku Multi Tools Profi cutter 1000 mm prof.řez.na obk./dl. PROFICUT1000:
- populární dodavatel a výrobce Multi Tools
- číslo EAN 8592127065403
- produkt je v kategorii Řezačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete u prodejce.

Multi Tools Profi cutter 1000 mm prof.řez.na obk./dl. PROFICUT1000 Řezačky
Výhodná cena
3 999 Kč
Dostupnost
14.05.2021
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » SIKO.CZ
Doručení zboží Řezačky Multi Tools

- Doručení zboží po ČR většinou do 1-3 pracovních dnů (ve velkých městech v Praze, Brně je možné u některých obchodů zboží vyzvednout v den objednání)
- desítky výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (zaleží kde budete zboží objednávat).
- Můžete zvolit dopravu SIKO.CZ pomocí přepravců např.: Geis, DPD, Česká pošta, InTime, PPL nebo kurýrem (vždy záleží na konkrétním zboží a prodejci)

Další podobný sortiment Řezačky Multi Tools

Informace k produktu

Pokud k produktu (Multi Tools Profi cutter 1000 mm prof.řez.na obk./dl. PROFICUT1000) potřebujete produktovou dokumentaci o výrobce (Multi Tools), manuály, či podrobné složení k produktu 8592127065403 , obracejte se s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být aktuální k dnešnímu dni. Pro přesné údaje se prosím podívejte přímo na stránky prodejce SIKO.CZ, kde jsou veškeré tyto údaje (cena a dostupnost) vždy aktuální.